Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Akcje i złoty mogą zyskiwać po zwycięstwie PO

2007-10-22

Akcje i złoty mogą zyskiwać po zwycięstwie PO

Podczas pierwszej sesji po wyborach kurs złotego zachowuje się dosyć stabilnie. Widoczne są jednak tendencje do umacniania się naszej waluty. Również akcje na warszawskiej giełdzie mogą zyskiwać na wartości.

Podczas pierwszej sesji po wyborach kurs złotego zachowuje się dosyć stabilnie – podaje portal Money.pl. Widoczne są jednak tendencje do umacniania się naszej waluty. Również akcje na warszawskiej giełdzie mogą zyskiwać na wartości.

Według analityków Money.pl zwycięstwo wyborcze uważanej przez zagranicznych inwestorów za ugrupowanie prorynkowe Platformy Obywatelskiej, może wpłynąć na Giełdę Papierów Wartościowych. Co ciekawe, już w piątek wzrastały indeksy na GPW, po tym jak opublikowano sondaże, w których PO zdobyła przewagę nad PiS-em.

Źródło: Money.pl | 2007-10-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajemdziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Leżajskimieszkania na wynajem powiat Głubczyckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Miliczmieszkania na wynajem gmina Ciasnadomy na wynajem w Ostrowcudomy na wynajem w Przyborowiemieszkania na wynajem w Bohutyn

Deweloperzy

);