Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Akcja podarunkowa

2011-06-03

Akcja podarunkowa

We wrocławskich szpitalach blisko sześćset dzieci otrzymało z okazji dnia dziecka prezenty od deweloperów zrzeszonych w lokalnej inicjatywie Budujemy Wrocław.

We wrocławskich szpitalach blisko sześćset dzieci otrzymało z okazji dnia dziecka prezenty od deweloperów zrzeszonych w lokalnej inicjatywie Budujemy Wrocław. Powstała ona z ramienia Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Akcja podarunkowa objęła wszystkie oddziały pediatryczne, które działają przy publicznych placówkach medycznych we Wrocławiu.

1 czerwca to wyjątkowy dzień, kiedy przypominamy sobie, że i my byliśmy dziećmi i pewnie nie odnieślibyśmy sukcesu w życiu, gdyby nie pomoc dorosłych, których mieliśmy u swego boku – tłumaczył wczoraj Tomasz Stoga, Prezes Zarządu Grypy PROFIT Development.
 
Prezesi firm wchodzących w skład inicjatywy Budujemy Wrocław odwiedzili chore dzieci w Klinice Transplantologii Dziecięcej, Hematologii i Onkologii Akademii Medycznej. Deweloperom rozdającym paczki pomagali także studenci wrocławskiej Akademii Medycznej, działający charytatywnie w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny. W skład inicjatywy Budujemy Wrocław wchodzi 11 firm należących do PZFD.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-06-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Bytomlokale użytkowe na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na wynajem gmina Nowy Duninówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Lwówek Śląskidomy na sprzedaż w Starych Prusachmieszkania na sprzedaż w Krzyżówkachmieszkania na sprzedaż w Siemianicach

Deweloperzy

);