Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

A4 zdrożała

2012-03-02

A4 zdrożała

9 zł na każdej bramce będą musieli zapłacić kierowcy podróżujący autostradą między Krakowem a Katowicami. Wyższa o 1 zł stawka obowiązuje od 1 marca.

9 zł na każdej bramce będą musieli zapłacić kierowcy podróżujący autostradą A4 na odcinku Kraków-Katowice. Wyższa o 1 zł cena obowiązuje od 1 marca. Za zmianę odpowiada zarządca drogi – Stalexport Autostrada Małopolska SA.

Zapowiadana od początku roku podwyżka wywołała falę protestów. Oponentom rację przyznała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w opinii której zarządca nie wziął pod uwagę aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. GDDKiA wydała również zalecenie, aby Stalexport wstrzymał się z podwyżką do czasu poprawy standardu obsługi podróżnych.

Swoją decyzję spółka umotywowała brakiem podwyżek od 27 miesięcy, a w tym czasie podniesiono stawkę VAT (z 22 do 23 proc.).

Źródło: KRN.pl | 2012-03-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Krosnodomy na sprzedaż powiat M. Legnicamieszkania na sprzedaż gmina Krobiadomy na sprzedaż gmina Chełm Śląskimieszkania na wynajem w Wyrozęby-Konatachdomy na sprzedaż w Świerczewiedomy na wynajem w Koziegłowach

Deweloperzy

);