Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

800 nieruchomości na sprzedaż

2012-02-07

800 nieruchomości na sprzedaż

Spółka PKP planuje utrzymać podaż nieruchomości kolejowych na ubiegłorocznym poziomie. W przetargach wystawi na sprzedaż nieruchomości warte 750 mln zł.

Spółka PKP planuje utrzymać podaż nieruchomości kolejowych na ubiegłorocznym poziomie. W przetargach wystawi ok. 800 nieruchomości, które łącznie warte są ponad 750 mln zł.

Na sprzedaż przeznaczone zostały nieruchomości położone m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Część z parceli niezabudowanych zbywana będzie wraz z uzyskaną decyzją o warunkach zabudowy. Pod młotek trafią również działki zabudowane, czyli grunty wraz z budynkami zabytkowymi i obiektami pokolejowymi. Oprócz gruntów sprzedane zostaną też lokale użytkowe i mieszkalne.

Przygotowanie przetargów i wystawienie nieruchomości realizowane jest przez 6 oddziałów gospodarowania nieruchomościami, działających na terenie kilku województw. Wstępnie PKP szacuje, że wpływy ze sprzedaży nieruchomości wyniosą w tym roku ok. 300 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat Radomskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Średzkimieszkania na sprzedaż gmina Brzostekmieszkania na sprzedaż gmina Jasienica Rosielnamieszkania na sprzedaż w Wełniniemieszkania na wynajem w Janachdomy na wynajem w Podągach

Deweloperzy