Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

800-lecie ceramiki budowlanej w Polsce

2009-10-08

800-lecie ceramiki budowlanej w Polsce

Ceramika budowlana może konkurować z innymi materiałami budowlanymi pod względem efektywności energetycznej wyrobu gotowego.

Ceramika budowlana może konkurować z innymi materiałami budowlanymi pod względem efektywności energetycznej wyrobu gotowego. W Warszawie obchodzono wczoraj 800-lecie ceramiki budowlanej na ziemiach polskich. 

Ceramika budowlana jest historycznie i trwale związana z branżą budowlaną. Pamiętając o przeszłości, nie bójmy się innowacji, ponieważ jesteśmy wspólnotą budowlanych – powiedział minister infrastruktury Olgierd Dziekoński podczas inauguracji obchodów 800-lecia ceramiki budowlanej na ziemiach polskich 7 października w Warszawie. Konferencję z okazji Dnia Budowlanych i inauguracji jubileuszu zorganizowały Związek Pracodawców Ceramiki Budowlanej i Silikatów oraz Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości – informuej Ministerstwo Infrastruktury.

Podczas spotkania wręczono nadane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnią Służbę oraz odznaki „Za zasługi dla budownictwa". Kapituła konkursu o Medal im. Króla Kazimierza Wielkiego wyróżniła w tym roku m.in. Głównego Inspektora Pracy Tadeusza Zająca. Okolicznościowy wykład o początkach cegielnictwa na ziemiach polskich wygłosił prof. Ireneusza Płuski. Przewodniczący sejmowej podkomisji stałej do spraw budownictwa i gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej Andrzej Adamczyk mówił, że widoczne są już oznaki przezwyciężenia spowolnienia gospodarczego budownictwie i życzył zebranym, by kryzys nas ominął. Popularność ceramiki budowlanej w Polsce wynika z wysokich walorów estetycznych i architektonicznych, szerokiego asortyment wyrobów i wysokiej jakości. Ceramika budowlana może konkurować z innymi materiałami budowlanymi pod względem efektywności energetycznej wyrobu gotowego. Patronat nad uroczystością objęło Ministerstwo Infrastruktury.

 

 

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury 7.10.2009 | 2009-10-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Lubelskidomy na wynajem powiat Poznańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bralindomy na wynajem gmina Bulkowomieszkania na sprzedaż w Szklarce Przygodzickiejmieszkania na sprzedaż w Dębieńcudomy na wynajem w Konarzewo-Bolestach

Deweloperzy

);