Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

80. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

2010-11-25

80. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

27-28 listopada 2010r. w hali PTG Sokół odbędzie się 80. Krakowska Giełda.

27-28 listopada w hali PTG Sokół odbędzie się 80. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań, której organizatorem jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Odwiedzenie Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań daje możliwość zapoznania się  z ofertą firm deweloperskich, biur nieruchomości, banków, oraz doradców kredytowych. Podczas giełdy potencjalni nabywcy nieruchomości,  będą mogli nie tylko porównać oferty, ale też nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, zadać nurtujące pytania i dzięki temu rozwiać wątpliwości związane z zakupem mieszkania.

W sobotę o godzinie 10:30 odbędzie się konferencja, podczas której specjaliści poruszą ważne tematy dotyczące rynku nieruchomości i finansów.  Podczas tej edycji, Konrad Mitręga z firmy PrivateBrokers podsumuje kończący się rok na rynku kredytów hipotecznych, a także przedstawi perspektywy na rok 2011; z kolei przedstawiciel Kancelarii Radców Prawnych Kuczek - Maruta poruszy temat konsekwencji w działalności deweloperskiej związanych z podwyżką stawek Vat.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-11-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat Toruńskidomy na wynajem powiat Rypińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dąbiemieszkania na wynajem gmina Ułężmieszkania na wynajem w Cieplinkidomy na wynajem w Bednarcedomy na sprzedaż w Zabiele

Deweloperzy

);