Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

76 firm opuściło SSE

2011-05-19

76 firm opuściło SSE

Mniej atrakcyjne korzyści z prowadzenia działalności na terenie SSE?

Mimo że było coraz więcej nowych inwestycji i miejsc pracy w 2010 r., ubyło podmiotów działających w ramach SSE – informuje „Puls Biznesu" na podstawie informacji opublikowanej przez Ministerstwo Gospodarki.

W "Informacji o realizacji ustawy o SSE" resort podał, że cofnięto 40 zezwoleń na prowadzenie projektów. Przyczyną było niewywiązywanie się z podjętych zobowiązań. Dodatkowo 36 firm zrezygnowało z działania w SSE z własnej woli. 

Jak podaje „Puls Biznesu", mimo ucieczki firm bilans działalności SSE pozostaje dodatni. W 2010 r. wydano 177 nowych zezwoleń, co stanowi wzrost o 35 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: „Puls Biznesu" , 18.05.2011 | 2011-05-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na wynajemmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Buskimieszkania na sprzedaż powiat M. Żorymieszkania na wynajem gmina Przeciszówmieszkania na wynajem gmina Sieradzdomy na sprzedaż w Gniazdowiedomy na sprzedaż w Łysininiemieszkania na sprzedaż w Drzonówku

Deweloperzy

);