Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

70 milionów dla powodzian

2010-08-16

70 milionów dla powodzian

Ponad 70 mln zł na odbudowę domów zniszczonych przez powódź chce uzyskać z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wojewoda małopolski.

Ponad 70 mln zł na odbudowę domów zniszczonych przez powódź chce uzyskać z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wojewoda małopolski Stanisław Kracik. Środki mają trafić do tych powodzian, których lokale zostały zakwalifikowane do rozbiórki. W całej Małopolsce jest ok. 380 takich domów, które w wyniku osuwisk zostały całkowicie zniszczone.

Najbardziej poszkodowane są miejscowości Limanowa, Lanckorona, Szczucin i Szczurowa. Dwie pierwsze już otrzymały w ramach rządowego wsparcia 10 mln zł na odbudowę infrastruktury mieszkaniowej. Stanisław Kracik chce, aby do Szczucina trafiło 6 mln zł, a do Szczurowa 5 mln zł.

Limanowa i Lanckorona już otrzymały w ramach rządowego wsparcia 10 mln zł na odbudowę infrastruktury mieszkaniowej. Wojewoda przekazał gminom również 22,7 mln zł na pomoc do 20 tys. zł na remonty domów ponad 1,6 tys. rodzin. Zweryfikowano też wnioski 342 rodzin, które wystąpiły o pomoc do 100 tys. zł.

 

Źródło: KRN.pl | 2010-08-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Oleckidomy na wynajem powiat Nowomiejskilokale użytkowe na wynajem gmina Aleksandrówlokale użytkowe na wynajem gmina Braniewomieszkania na sprzedaż w Kamioniedomy na wynajem w Kłonowiedomy na sprzedaż w Rączna

Deweloperzy

);