Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

33 hektary dla Balic

2009-11-25

33 hektary dla Balic

Stanisław Kracik, wojewoda małopolski otrzymał zgodę ministra Skarbu Państwa na przekazanie w formie darowizny nieruchomości w Balicach województwu małopolskiemu.

Stanisław Kracik, wojewoda małopolski otrzymał zgodę ministra Skarbu Państwa na przekazanie w formie darowizny nieruchomości w Balicach województwu małopolskiemu – informuje Małopolski Urząd Wojewódzki. Nieruchomości te są potrzebne Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu w Balicach do rozbudowy lotniska.

Wojewoda przekaże około 33 ha w Balicach województwu małopolskiemu. Władze województwa muszą z kolei przekazać nieruchomości Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu albo w formie nieodpłatnego użyczenia albo płatnej dzierżawy. Władze portu lotniczego planują budowę terminala, drogi kołowania dla samolotów, a także płyty postojowej – podaje MUW.

 

 

Źródło: MUW 24.11.2009 | 2009-11-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianędomy na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Piekary Śląskiedomy na wynajem powiat M. Tychydomy na sprzedaż gmina Popielówdomy na wynajem gmina Łukówmieszkania na sprzedaż w Kuśliniedomy na sprzedaż w Gorzupiidomy na wynajem w Chodkowo-Biernatach

Deweloperzy

);