Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

31. OpolskieTargi Budownictwa „MÓJ DOM"

2007-10-15

31. OpolskieTargi Budownictwa „MÓJ DOM"

W niedzielę 7 października zakończyły się trwające trzy dni w Kędzierzynie-Koźlu 31. Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom”.

zdjęcie do oferty
W niedzielę 7 października zakończyły się trwające trzy dni w Kędzierzynie-Koźlu 31. Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom”. Podczas imprezy zaprezentowało się ponad 120 firm z branży budowlanej, meblowej, informatycznej i wyposażenia wnętrz.

W tegorocznej edycji targów Grand Prix otrzymała firma Energia Pro z Opola za diagnostykę termowizyjną budynków. Złoty medal przypadł zaś firmie Industrie Service Pakosz ze Strzelec Opolskich za kabinę prysznicową Presitge. Wśród uhonorowanych firm znalazły się również Maximus-Oświetlenie z Kędzierzyna-Koźla – za efektywną ekspozycję targową i profesjonalne doradztwo - oraz portal internetowy Europejskie Budowanie Opolszczyzny.

Opolskie Targi „Mój Dom" zostały laureatem ubiegłorocznej edycji konkursu „Opolska Marka 2006”.

Więcej informacji o targach na stronie: www.targi.opole.pl

Źródło: KRN 15.10.2007 | 2007-10-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Wrzesińskidomy na wynajem powiat Koszalińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jejkowicelokale użytkowe na wynajem gmina Rudnikimieszkania na sprzedaż w Leśnicydomy na sprzedaż w Nowej Wolidomy na wynajem w Kępinie

Deweloperzy

);