Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

300 spółek do prywatyzacji

2012-03-28

300 spółek do prywatyzacji

Ministerstwo Skarbu Państwa ogłosiło „Plan prywatyzacji na lata 2012-2013” zawierający listę przedsiębiorstw, które w ciągu dwóch latach zostaną sprywatyzowane.

27 marca Ministerstwo Skarbu Państwa opublikowało „Plan prywatyzacji na lata 2012-2013”, w którym przedstawione zostały główne założenia polityki prywatyzacyjnej i wykaz 300 podmiotów, będących pod nadzorem Ministra Skarbu Państwa i innych ministrów, które zostały wytypowane do prywatyzacji w ciągu najbliższych dwóch lat.

Na liście znalazły się m.in. 23 spółki związane z budownictwem i przemysłem materiałów budowlanych, a także dwa państwowe przedsiębiorstwa świadczące usługi związanie z zarządzaniem nieruchomościami.

Celami strategicznymi planu są: modernizacja gospodarki i stworzenie lepszych warunków rozwoju gospodarczego Polski, rozwój rynku kapitałowego, a także wparcie polityk publicznych.

Plan prywatyzacji na lata 2012-2013

Źródło: KRN.pl | 2012-03-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Ostrołękalokale użytkowe na wynajem powiat Żuromińskidomy na wynajem gmina Wschowadomy na wynajem gmina Kosakowodomy na wynajem w Źrebcachmieszkania na wynajem w Niedziałowicach Pierwszychmieszkania na wynajem w Nowym Starogrodzie

Deweloperzy

);