Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

Targi Mieszkań i Domów
28-29 września 2019 r.
sobota godz. 10:00–17:00, niedziela godz. 10:00–16:00
Expo Kraków, Hala Dunaj
ul. Galicyjska 9, Kraków

 

 

Otwórz się na mieszkanie w Krakowie

 

Najtrudniejszy, według znanej piosenki, pierwszy krok… Podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości. Czy aby na pewno? Zaraz potem pojawiają się nowe: mieszkanie czy dom? A może działka i samodzielna budowa domu? Większe pod miastem czy może mniejsze w centrum?

Każdy, kto kiedykolwiek musiał odpowiadać sobie na te pytania wie, jak to może być stresujące i czasochłonne. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, męczące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach, firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 28-29 września odbędą się w hali Expo Kraków.

Kraków, jak większość dużych miast w Polsce, był areną wzmożonej aktywności deweloperów - praktycznie we wszystkich dzielnicach, nawet tych najmniej popularnych powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Według firmy doradczej REAS w pierwszym kwartale 2019 r. deweloperom udało się rozpocząć sprzedaż 3,4 tys. nowych lokali.

Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe - wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje, obowiązujące tylko podczas tej imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów.

Już 28 i 29 września w Expo Kraków będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą małopolskiego rynku mieszkań i domów. W gronie ponad 90 wystawców znajdą się najważniejsi i najwięksi deweloperzy, tacy jak Atal, Buma, Danwood, EkoPark, Grupa Deweloperska Start, Henniger Investment, Inter-Bud, Nowa 5 Dzielnica, Panorama Nokturn, Super Krak czy Wawel Service. Premierowo ze swoimi inwestycjami pojawią się na targach m.in. Grupa Elara, Imperial Capital, Nowa Olszanica, NSF Development, Quelle Locum, Realimpex, Silva Park, WAN, a także prezentująca nieruchomości w Hiszpanii TM Real Estate. Po kilkuletniej przerwie na imprezę w Expo Kraków wróciła firma Echo Investment aby zaprezentować swoją nową inwestycję – ZAM.

Na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. Bank Millenium, Bank Ochrony Środowiska, Bank Polskiej Spółdzielczości, Credits, Doradza.pl, Konsult, mFinance i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział w imprezie zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi i stoiska wystawców - to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci i specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz.

Podczas targów będzie można także skorzystać z bogatego programu bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad. Do dyspozycji zwiedzających będą eksperci z IKEA, Inventive Interiors, ModuloDesign czy Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Takiej dawki eksperckiej wiedzy nie znajdziecie nigdzie indziej!

Dzieci nie muszą zostawać w domu - miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy ani-mania. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej przygotowanej przez MTP Cafe.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 30 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 20 zł, ale taniej można je kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl do 27 września.

 

powrót do listy targów

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Kutnowskidomy na sprzedaż powiat Pułtuskimieszkania na wynajem gmina Wielgomłynydomy na wynajem gmina Mikołajkidomy na sprzedaż w Niedrzwicy Dużejmieszkania na wynajem w Obrębiemieszkania na sprzedaż w Michałowicach

Deweloperzy

);