Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

 

Targi Mieszkań i Domów
16-17 lutego 2019 r.
Sobota godz. 10:00–17:00, niedziela godz. 10.00-16.00
Hala Orbita
ul. Wejherowska 34., Wrocław


Wiosna we własnym M

Każdy, kto kiedykolwiek kupił nieruchomość mieszkaniową wie, jak żmudna i stresująca może być to historia. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, stresujące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 16 i 17 lutego odbędą się w Hali Orbita

Wrocław w ostatnich latach był areną wzmożonej aktywności deweloperów - już nie tylko na Krzykach i w Śródmieściu, ale także na Psim Polu i Fabrycznej powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Mimo to popyt wciąż przewyższa podaż, co w połączeniu z rosnącymi cenami gruntów pod zabudowę, materiałów budowlanych i wykonawstwa przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań - według firmy doradczej REAS w 2018 roku ceny nieruchomości mieszkaniowych we Wrocławiu wrosły o 11,9 proc.

– Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe - wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie. Bardzo prawdopodobne są za to kolejne wzrosty cen. Warto więc rozważyć zakup mieszkania lub domu już teraz, zwłaszcza, że wielu deweloperów przygotowuje na Targi Mieszkań i Domów specjalne promocje,obowiązujące tylko podczas tej imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizator targów.

Już 16 i 17 lutego we wrocławskiej hali Orbita będzie można zapoznać się z niemal całą ofertą dolnośląskiego rynku mieszkań i domów. W gronie blisko 70 wystawców znajdą się najwięksi wrocławscy deweloperzy, tacy jak Arkop, Archicom, Budotex czy Vantage Development. Na stoiskach doradców finansowych (NOTUS Finanse, Studio Finansów i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi - to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni z Polskiego Związku Firm Deweloperskich, specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz. Z ich indywidualnego doradztwa będzie można skorzystać również w specjalistycznej Strefie Porad.

Dzieci nie muszą zostawać w domu - miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy Hopek. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w specjalnej kawiarence targowej. Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 25 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 20 zł, ale o połowę taniej można je kupić przed targami za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl .  

powrót do listy targów

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Śremskidomy na sprzedaż powiat Kaliskidomy na sprzedaż gmina Gzydomy na wynajem gmina Wapnodomy na wynajem w Witkachdomy na wynajem w Szczytnikachdomy na sprzedaż w Gałkach

Deweloperzy

);