Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zielna Park - atrakcyjna inwestycja w spokojnej okolicy

2017-12-06


W Wieliczce powstaje kameralna zabudowa domów jednorodzinnych. Przy ul. Zielnej do użytku oddana zostanie inwestycja Zielna Park.

Kraków, Wieliczka:

Podkrakowskie miejscowości cieszą się zainteresowaniem osób myślących o zakupie mieszkania ze względu na liczne atuty wynikające z lokalizacji oddalonych od wielkomiejskiego zgiełku. Spokój i cisza, jakie panują w tego typu miejscach, przyciągają przede wszystkim rodziny z dziećmi, szukające wytchnienia od gwaru miasta i panującego w nim tłoku. Możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu na łonie przyrody w towarzystwie rodziny to jeden z czynników najczęściej uwzględnianych przez klientów deweloperów podczas poszukiwania inwestycji mieszkaniowej. Kameralne przedsięwzięcia odpowiadają na potrzeby osób, dla których ważna jest prywatność oraz poczucie rodzinnego klimatu. Nie bez znaczenia pozostaje jednak możliwość sprawnego dotarcia do najważniejszych punktów, w tym centrum większego miasta, gdzie najczęściej zlokalizowane są miejsca pracy.

Zielna Park to inwestycja realizowana przez Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne w Wieliczce. Przy ul. Zielnej powstaje osiedle domów jednorodzinnych, których oddanie do użytkowania zaplanowano na III i IV kwartał 2018 r. W ramach zabudowy szeregowej zrealizowanych zostanie 26 budynków, liczących 2 kondygnacje – parter oraz poddasze. Lokale udostępniane w ofercie Zielna Park można nabyć jako niezależne mieszkania lub cały segment. Budynki przygotowano bowiem tak, aby można je było połączyć. Dzięki rozwiązaniu klienci zainteresowani taką opcją, będą mieli do swojej dyspozycji dom wraz z ogródkiem, tarasem czy balkonem. Zróżnicowane metraże i przestronny rozkład pomieszczeń ułatwią dostosowanie obiektu do indywidualnych oczekiwań kupujących.

Niska zabudowa jednorodzinna w otoczeniu zieleni to cecha charakterystyczna inwestycji Zielna Park w Wieliczce. Oprócz tego lokalizacja zapewnia dostęp do wielu atrakcyjnych rekreacyjnie miejsc. Puszcza Niepołomicka znajduje się jedynie kwadrans drogi od ul. Zielnej, co stwarza mnóstwo możliwości na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Z ulubionej formy odpoczynku będą mogli skorzystać zarówno zwolennicy spacerów, jak i biegacze czy miłośnicy rowerów. Ponadto nieopodal osiedla znajduje się Rynek Główny w Wieliczce oraz Wieliczka Solne Miasto z dostępem do kortów tenisowych, basenu, siłowni i ścianki wspinaczkowej.

Dobrze rozwinięta infrastruktura w pobliżu Zielnej Park gwarantuje stały dostęp do punktów handlowo-usługowych, licznych kawiarni, restauracji oraz placówek edukacyjnych czy medycznych. Połączenie komunikacyjne z centrum Krakowa zapewnia komunikacja miejska, PKP, a także Węzeł Wielicki, dzięki czemu do Rynku Głównego w Krakowie można dotrzeć w zaledwie w pół godziny.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-12-06

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Apartamenty Lema
CHE162PI47
Sand Hotel ****
Osiedle Klonowe 14

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna