Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Willa Słowicza - nowa inwestycja na mapie Krakowa

2017-12-19


W dzielnicy Bronowice, przy ul. Radzikowskiego powstaje inwestycja Willa Słowicza. Spółka WAKO realizuje nowe przedsięwzięcie mieszkaniowe.

Kraków:

W jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa powstaje nowe przedsięwzięcie deweloperskie realizowane przez spółkę WAKO. Przy ul. Radzikowskiego powstaje nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Projekt obejmuje jeden budynek, w którym mieścić się będzie 36 mieszkań, co sprawi, że ofertę docenią osoby zainteresowane kameralną inwestycją. Obiekt został podzielony na 5 kondygnacji nadziemnych, gdzie oprócz mieszkań przewidziano lokale usługowe, natomiast w części podziemnej wygospodarowano miejsca postojowe, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Takie rozwiązanie pozwoli na oddzielenie strefy mieszkaniowej od użytkowej, co pozytywnie wpływa na organizację wspólnych przestrzeni. Zaletą inwestycji jest to, że zaprojektowano ją jako niezależną wspólnotę mieszkaniową.

Z uwagi na zróżnicowane oczekiwania klientów, projektujący Willę Słowiczą architekci z biura projektowego Arch-Icon Studio Architektury, zastosowali opcję łączenia sąsiadujących ze sobą lokali, dzięki czemu zainteresowani większymi powierzchniami będą mieli możliwość dostosowania mieszkania do swoich potrzeb. Swobodę aranżacyjną zapewnią również funkcjonalnie rozplanowany układ pomieszczeń oraz praktyczne metraże. W ofercie Willa Słowicza zainteresowani będą mogli wybrać pomiędzy przytulnymi kawalarkami, optymalnymi mieszkaniami z 2 lub 3 pokojami a wygodnymi 4-pokojowymi lokalami. Ich wielkość mieści się w przedziale od 37 do 71 mkw. Atutem każdego z mieszkań jest przynależny do niego balkon, taras bądź ogródek, w zależności od umiejscowienia w budynku. Ceny mieszkań w inwestycji Willa Słowicza wahają się od 6668 do 7508 zł/mkw.

Lokalizacja Willi Słowiczej to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Wchodząca w obręb dzielnicy Bronowice ul. Radzikowskiego stwarza wiele możliwości. Stosunkowo niewielka odległość od Rynku Głównego oraz dostęp do komunikacji miejskiej pozwalają na wykorzystanie wszystkich walorów stolicy Małopolski. Bogata oferta kulturalna miasta zapewnia zróżnicowaną rozrywkę, która zadowoli zarówno zwolenników sztuki, teatru, jak i miłośników kina i bywalców krakowskich kawiarni. Pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu znajdą również zwolennicy sportu. Rozległe tereny zielone, jakimi może pochwalić się miasto, to okazja do przejażdżek rowerowych i długich spacerów w parkach czy biegania.

Dobrze rozwinięte zaplecze infrastrukturalne ułatwi codzienną organizację dnia. Nieopodal inwestycji znajdują się bowiem galeria handlowa Bronowice, IKEA oraz liczne punktu usługowe.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-12-19

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Sosnowiecdomy na wynajem powiat Chełmińskidomy na sprzedaż gmina Janikowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Sokolnikimieszkania na sprzedaż w Nowej Wsidomy na wynajem w Zakrzewiedomy na sprzedaż w Szeligach

Deweloperzy

);