Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wielicka-Rydygiera: nowoczesność w dobrej cenie

2017-01-03


Pierwszy etap inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje realizację obiektu B1, zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie natomiast kolejny budynek – B2.

Kraków:

Budynek usytuowany przy ulicach Wielickiej i Rydygiera na osiedlu Rżąka w Krakowie realizuje HSD ARROW – lider kieleckiego budownictwa mieszkaniowego, który aktywnie działa także na krakowskim rynku nieruchomości. Charakterystycznym elementem oferty jest korzystny dla nabywców stosunek jakości mieszkań od ich ceny. Koszt zakupu metra kwadratowego w ramach inwestycji Wielicka-Rydygiera kształtuje się poniżej krakowskiej średniej. Dzięki temu propozycja HSD ARROW może być skierowana do klientów o różnych możliwościach finansowych. Wspólną cechą nabywców nieruchomości oferowanych w ramach tego projektu mieszkaniowego jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, komfortu i odpowiedniego standardu – nie tylko w przypadku mieszkań, ale także części wspólnych. Inwestycje realizowane przez dewelopera cechuje spójny wizerunek oparty m.in. o stałe elementy architektoniczne, takie jak nowoczesna bryła z dużą liczbą przeszkleń, granitowe klatki schodowe, trójszybowe okna czy detale wykonane ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego.

Pierwszy etap krakowskiej inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje realizację obiektu B1, zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie natomiast budowa kolejnego budynku – B2. W ramach tej fazy przedsięwzięcia deweloper wprowadził do sprzedaży 78 funkcjonalnych mieszkań. Wnętrze 5-piętrowego budynku B1 wypełnią 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe lokale o zróżnicowanych powierzchniach.

O korzystnym położeniu inwestycji decyduje m.in. odległość od węzła Wielickiego obwodnicy Krakowa oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Biorąc pod uwagę walory krajobrazowe okolicy, warto podkreślić sąsiedztwo rozległego miejskiego parku, wyposażonego w infrastrukturę rekreacyjną: plac zabaw, asfaltowe boiska do siatkówki i koszykówki. W pobliży znajdują się ale spacerowych, otaczających oczko wodne, które stanowi centralny punkt parku.

Teren inwestycji przynależy do dzielnicy Podgórze, w której obecnie koncentruje się większość mieszkań oferowanych przez krakowski rynek pierwotny. Oznacza to, że obszar ten jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta, a w jego granicach znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe. Ponadto zabudowę mieszkalną uzupełniają obiekty użyteczności publicznej. W przypadku inwestycji Wielicka-Rydygiera istotną rolę odgrywa także stosunkowo bliska odległość od Szpitala Uniwersyteckiego UJ, powstającego jako część składowa kampusu w Prokocimiu. Dostęp do Szpitala Dziecięcego, akademików, biblioteki i budynków wydziału farmaceutycznego wiąże się także z dobrymi perspektywami dla osób, które rozważają zakup nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem.

Planowany termin oddania do użytkowania budynku B1 to II kw. 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Prestige City
Panorama Grabówki
Osiedle Krakowskie
Działka na sprzedaż
Lokale usługowe
Cystersów 26
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Villa sento
Oaza Bronowice
Marine Hotel *****
Osiedle Piltza - Etap III
Sand Hotel ****
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemmieszkania na sprzedażkamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat Lublinieckilokale użytkowe na wynajem powiat Pińczowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bierawadomy na sprzedaż gmina Sterdyńdomy na sprzedaż w Kaliszudomy na sprzedaż w Golicamieszkania na wynajem w Borkach

Deweloperzy