Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wielicka-Rydygiera: nowoczesność w dobrej cenie

2017-01-03


Pierwszy etap inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje realizację obiektu B1, zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie natomiast kolejny budynek – B2.

Kraków:

Budynek usytuowany przy ulicach Wielickiej i Rydygiera na osiedlu Rżąka w Krakowie realizuje HSD ARROW – lider kieleckiego budownictwa mieszkaniowego, który aktywnie działa także na krakowskim rynku nieruchomości. Charakterystycznym elementem oferty jest korzystny dla nabywców stosunek jakości mieszkań od ich ceny. Koszt zakupu metra kwadratowego w ramach inwestycji Wielicka-Rydygiera kształtuje się poniżej krakowskiej średniej. Dzięki temu propozycja HSD ARROW może być skierowana do klientów o różnych możliwościach finansowych. Wspólną cechą nabywców nieruchomości oferowanych w ramach tego projektu mieszkaniowego jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, komfortu i odpowiedniego standardu – nie tylko w przypadku mieszkań, ale także części wspólnych. Inwestycje realizowane przez dewelopera cechuje spójny wizerunek oparty m.in. o stałe elementy architektoniczne, takie jak nowoczesna bryła z dużą liczbą przeszkleń, granitowe klatki schodowe, trójszybowe okna czy detale wykonane ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego.

Pierwszy etap krakowskiej inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje realizację obiektu B1, zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie natomiast budowa kolejnego budynku – B2. W ramach tej fazy przedsięwzięcia deweloper wprowadził do sprzedaży 78 funkcjonalnych mieszkań. Wnętrze 5-piętrowego budynku B1 wypełnią 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe lokale o zróżnicowanych powierzchniach.

O korzystnym położeniu inwestycji decyduje m.in. odległość od węzła Wielickiego obwodnicy Krakowa oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Biorąc pod uwagę walory krajobrazowe okolicy, warto podkreślić sąsiedztwo rozległego miejskiego parku, wyposażonego w infrastrukturę rekreacyjną: plac zabaw, asfaltowe boiska do siatkówki i koszykówki. W pobliży znajdują się ale spacerowych, otaczających oczko wodne, które stanowi centralny punkt parku.

Teren inwestycji przynależy do dzielnicy Podgórze, w której obecnie koncentruje się większość mieszkań oferowanych przez krakowski rynek pierwotny. Oznacza to, że obszar ten jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta, a w jego granicach znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe. Ponadto zabudowę mieszkalną uzupełniają obiekty użyteczności publicznej. W przypadku inwestycji Wielicka-Rydygiera istotną rolę odgrywa także stosunkowo bliska odległość od Szpitala Uniwersyteckiego UJ, powstającego jako część składowa kampusu w Prokocimiu. Dostęp do Szpitala Dziecięcego, akademików, biblioteki i budynków wydziału farmaceutycznego wiąże się także z dobrymi perspektywami dla osób, które rozważają zakup nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem.

Planowany termin oddania do użytkowania budynku B1 to II kw. 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
Villa sento

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna