Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wielicka-Rydygiera: nowoczesność w dobrej cenie

2017-01-03


Pierwszy etap inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje realizację obiektu B1, zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie natomiast kolejny budynek – B2.

Kraków:

Budynek usytuowany przy ulicach Wielickiej i Rydygiera na osiedlu Rżąka w Krakowie realizuje HSD ARROW – lider kieleckiego budownictwa mieszkaniowego, który aktywnie działa także na krakowskim rynku nieruchomości. Charakterystycznym elementem oferty jest korzystny dla nabywców stosunek jakości mieszkań od ich ceny. Koszt zakupu metra kwadratowego w ramach inwestycji Wielicka-Rydygiera kształtuje się poniżej krakowskiej średniej. Dzięki temu propozycja HSD ARROW może być skierowana do klientów o różnych możliwościach finansowych. Wspólną cechą nabywców nieruchomości oferowanych w ramach tego projektu mieszkaniowego jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, komfortu i odpowiedniego standardu – nie tylko w przypadku mieszkań, ale także części wspólnych. Inwestycje realizowane przez dewelopera cechuje spójny wizerunek oparty m.in. o stałe elementy architektoniczne, takie jak nowoczesna bryła z dużą liczbą przeszkleń, granitowe klatki schodowe, trójszybowe okna czy detale wykonane ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego.

Pierwszy etap krakowskiej inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje realizację obiektu B1, zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie natomiast budowa kolejnego budynku – B2. W ramach tej fazy przedsięwzięcia deweloper wprowadził do sprzedaży 78 funkcjonalnych mieszkań. Wnętrze 5-piętrowego budynku B1 wypełnią 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe lokale o zróżnicowanych powierzchniach.

O korzystnym położeniu inwestycji decyduje m.in. odległość od węzła Wielickiego obwodnicy Krakowa oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Biorąc pod uwagę walory krajobrazowe okolicy, warto podkreślić sąsiedztwo rozległego miejskiego parku, wyposażonego w infrastrukturę rekreacyjną: plac zabaw, asfaltowe boiska do siatkówki i koszykówki. W pobliży znajdują się ale spacerowych, otaczających oczko wodne, które stanowi centralny punkt parku.

Teren inwestycji przynależy do dzielnicy Podgórze, w której obecnie koncentruje się większość mieszkań oferowanych przez krakowski rynek pierwotny. Oznacza to, że obszar ten jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta, a w jego granicach znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe. Ponadto zabudowę mieszkalną uzupełniają obiekty użyteczności publicznej. W przypadku inwestycji Wielicka-Rydygiera istotną rolę odgrywa także stosunkowo bliska odległość od Szpitala Uniwersyteckiego UJ, powstającego jako część składowa kampusu w Prokocimiu. Dostęp do Szpitala Dziecięcego, akademików, biblioteki i budynków wydziału farmaceutycznego wiąże się także z dobrymi perspektywami dla osób, które rozważają zakup nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem.

Planowany termin oddania do użytkowania budynku B1 to II kw. 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
CHE162PI47
Apartamenty Lema
Przetarg nieruchomości...
Sand Hotel ****

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice na wynajemgaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat Wałbrzyskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskimieszkania na sprzedaż gmina Skępelokale użytkowe na wynajem gmina Sannikidomy na sprzedaż w Rudzie Wołoskiejdomy na sprzedaż w Kiemławkach Małychdomy na wynajem w Żurawie

Deweloperzy