Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Teligi 3 - adres dla aktywnych

2017-06-07


Osoby, dla których ważny jest komfort wynikający z mieszkania w stolicy Małopolski, zainteresuje inwestycja przy ul. Teligi 3 w Krakowie. Kompleks mieszkań zaprojektowanych z myślą o młodych i aktywnych ludziach to nie tylko przemyślane rozwiązania architektoniczne, ale także dbałość o formę.

Na wygodę przyszłych mieszkańców osiedla Teligi 3 wpłynie sąsiedztwo najważniejszych punktów. Liczne sklepy osiedlowe oraz centrum handlowe i placówki edukacyjne pozwolą na swobodne załatwianie codziennych spraw. Dogodnie rozwinięta infrastruktura to również gwarancja dostępu do wszystkich atrakcji, jakie oferuje metropolia. Sprawne połączenie komunikacyjne z pozostałymi rejonami Krakowa zapewnia komunikacja miejska, dzięki licznie kursującym w obszarze inwestycji liniom tramwajowym i autobusowym. Oprócz tego zmotoryzowani mieszkańcy osiedla przy ul. Teligi 3 z łatwością włączą się do ruchu na obwodnicy i głównych arteriach, co sprawi, że wyjazd za miasto czy dotarcie do pozostałych dzielnic Krakowa, nie będzie stanowiło problemu. Trasy biegnące w pobliżu inwestycji pozwalają na szybkie i wygodne przemieszczanie się w wybrane miejsca, dlatego zaoszczędzony czas można spędzić w przyjemny sposób. Dzielnica Prokocim dzięki atrakcyjnym terenom zielonym wyposażonym w ścieżki rowerowe i liczne skwery umożliwi osobom prowadzącym aktywny tryb życia uprawianie joggingu, jazdę rowerową bądź spacery. W pobliżu inwestycji znajduje się centrum sportowe z pływalnią oraz park, gdzie miłośnicy sportów będą mogli aktywnie wypocząć w ulubiony przez siebie sposób.

Osiedle przy ul. Teligi 3 odpowie na potrzeby ludzi młodych i energicznych, którym zależy, by najważniejsze miejsca mieć w swoim najbliższym otoczeniu. Bliskość przedszkoli, żłobków oraz tereny zielone sprawiają, że okolica jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. Ponadto, z myślą o najmłodszych, na terenie inwestycji powstaje plac zabaw.

Mieszkania przy ul. Teligi to również optymalne rozwiązanie dla osób zainteresowanych najmem. Możliwości komunikacyjne, jakie zapewnia lokalizacja, umożliwią studentom dojazd do uczelni, natomiast osobom pracującym do centrum miasta.

Korzyści wynikające z adresu to tylko jedne z wielu atutów inwestycji przy ul. Teligi 3. Projektowane z myślą o komforcie mieszkańców lokale, cechuje dbałość architektoniczna oraz nowoczesne rozwiązania. Funkcjonalny układ pomieszczeń, a także różnorodność powierzchni i liczby pokoi pozwoli wybrać mieszkanie dopasowane do indywidualnych wymagań. Dodatkowo na terenie zabudowy znajdują się podziemne stoiska parkingowe wraz z boksami na akcesoria samochodowe, a dla rowerzystów wydzielono miejsca postojowe.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Osiedle Klonowe 14
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
CHE162PI47

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna