Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

SUN House Etap II

2017-10-05


W samym centrum Wrocławia powstają nowoczesne mieszkania. W dzielnicy Śródmieście Temar deweloper realizuje SUN House II.

Wrocław:

Wrocław do jedno z najpopularniejszych miast w Polsce. Jego prężny rozwój ekonomiczno-gospodarczy przyciąga wielu inwestorów, w tym zagranicznych i sprawia, że staje się on istotnym punktem na biznesowej mapie Europy. Licznie powstające tutaj biurowce i bogaty w oferty rynek pracy przyciągają nowych mieszkańców, którzy planują osiedlić się w dolnośląskiej metropolii.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wrocławia, Temar Deweloper realizuje drugi etap inwestycji mieszkaniowej SUN House. W ramach przedsięwzięcia udostępniony zostanie budynek liczący 7 kondygnacji. Podzielony na 3 klatki schodowe mieści 145 mieszkań. Architekci projektujący zabudowę SUN House zadbali o to, by spełniała ona wszelkie wymogi techniczne, a także wykorzystywała nowoczesne rozwiązania energooszczędne. Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu każde z mieszkań pozwala na efektywne wykorzystanie jego powierzchni. Ustawne wnętrza oraz praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń umożliwiją funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni. Na wygodę użytkowania będzie miało wpływ również optymalne nasłonecznienie lokali i ich jednopoziomowy rozkład. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe swoich klientów Temar Deweloper zadbał o różnorodne metraże. W inwestycji SUN House II obejmują one od 28 do 82 mkw. W ofercie znajdują się zarówno lokale, które zapewnią komfort singlom poszukującym wygodnych kawalerek, jak i rodzinom z dziećmi myślącym o przestronnych mieszkaniach z 2 lub 3 pokojami. Dodatkowo każde z nich posiada balkon lub loggię. Dla zmotoryzowanych mieszkańców SUN House II w podziemnej kondygnacji wygospodarowano 2-poziomowy garaż, gdzie przewidziano 140 miejsc. Oprócz tego dla 21 pojazdów stanowiska parkingowe ulokowano również przed zabudową, podobnie jak stojaki dla zwolenników rowerów. Sprawne przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami – zarówno podziemnymi, jak i naziemnymi, umożliwia winda.

SUN House II to nie tylko funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania i atrakcyjna estetyka całej zabudowy. Inwestycja dzięki swej lokalizacji stanowi ciekawą propozycje dla osób, które cenią korzyści wynikające z życia w centrum dużego miasta, jakim jest Wrocław. Położenie w dzielnicy Śródmieście gwarantuje dogodne skomunikowanie z pozostałymi rejonami metropolii. Sprawnie działająca komunikacja miejska pozwala na szybkie dotarcie do ścisłego centrum.

Ceny mieszkań w inwestycji Sun House kształtują się w przedziale od 5300 do 6990 zł/mkw. Osoby, które zdecydują się na zakup naziemnego miejsca postojowego mogą liczyć na 50 proc. obniżkę jego ceny. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w I kwartale 2019 r.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Sand Hotel ****
Budynek mieszkalny przy ul....
Willa Słowicza
Domy Piltza 16

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędziałki na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat Głubczyckidomy na wynajem powiat Krośnieńskimieszkania na wynajem gmina Świętajnodomy na sprzedaż gmina M. Tarnówdomy na sprzedaż w Starej Kuźnicymieszkania na sprzedaż w Dąbrówcedomy na sprzedaż w Agnieszkowie

Deweloperzy