Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

SUN House Etap II

2017-10-05


W samym centrum Wrocławia powstają nowoczesne mieszkania. W dzielnicy Śródmieście Temar deweloper realizuje SUN House II.

Wrocław:

Wrocław do jedno z najpopularniejszych miast w Polsce. Jego prężny rozwój ekonomiczno-gospodarczy przyciąga wielu inwestorów, w tym zagranicznych i sprawia, że staje się on istotnym punktem na biznesowej mapie Europy. Licznie powstające tutaj biurowce i bogaty w oferty rynek pracy przyciągają nowych mieszkańców, którzy planują osiedlić się w dolnośląskiej metropolii.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wrocławia, Temar Deweloper realizuje drugi etap inwestycji mieszkaniowej SUN House. W ramach przedsięwzięcia udostępniony zostanie budynek liczący 7 kondygnacji. Podzielony na 3 klatki schodowe mieści 145 mieszkań. Architekci projektujący zabudowę SUN House zadbali o to, by spełniała ona wszelkie wymogi techniczne, a także wykorzystywała nowoczesne rozwiązania energooszczędne. Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu każde z mieszkań pozwala na efektywne wykorzystanie jego powierzchni. Ustawne wnętrza oraz praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń umożliwiją funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni. Na wygodę użytkowania będzie miało wpływ również optymalne nasłonecznienie lokali i ich jednopoziomowy rozkład. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe swoich klientów Temar Deweloper zadbał o różnorodne metraże. W inwestycji SUN House II obejmują one od 28 do 82 mkw. W ofercie znajdują się zarówno lokale, które zapewnią komfort singlom poszukującym wygodnych kawalerek, jak i rodzinom z dziećmi myślącym o przestronnych mieszkaniach z 2 lub 3 pokojami. Dodatkowo każde z nich posiada balkon lub loggię. Dla zmotoryzowanych mieszkańców SUN House II w podziemnej kondygnacji wygospodarowano 2-poziomowy garaż, gdzie przewidziano 140 miejsc. Oprócz tego dla 21 pojazdów stanowiska parkingowe ulokowano również przed zabudową, podobnie jak stojaki dla zwolenników rowerów. Sprawne przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami – zarówno podziemnymi, jak i naziemnymi, umożliwia winda.

SUN House II to nie tylko funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania i atrakcyjna estetyka całej zabudowy. Inwestycja dzięki swej lokalizacji stanowi ciekawą propozycje dla osób, które cenią korzyści wynikające z życia w centrum dużego miasta, jakim jest Wrocław. Położenie w dzielnicy Śródmieście gwarantuje dogodne skomunikowanie z pozostałymi rejonami metropolii. Sprawnie działająca komunikacja miejska pozwala na szybkie dotarcie do ścisłego centrum.

Ceny mieszkań w inwestycji Sun House kształtują się w przedziale od 5300 do 6990 zł/mkw. Osoby, które zdecydują się na zakup naziemnego miejsca postojowego mogą liczyć na 50 proc. obniżkę jego ceny. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w I kwartale 2019 r.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Mój Dom Etap IV
Marine Hotel *****
Bunscha Park
Słoneczny Zakątek
Cystersów 26
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Inwestycja Imperial Business...
START Office
Sand Hotel ****
Lokale biurowe w centrum...
Osiedle Klonowe 14
Aleja Zbożowa etap III, IV
Osiedle Lawendowa 3
Oaza Bronowice
Villa sento

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Bunscha Park

Kraków, Dębniki, ul. K. Bunscha 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl