Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Steam Park Etap II

2018-06-08

Steam Park Etap II


W sprzedaży jest już dostępny II etap osiedla Steam Park przy ul. Rakowickiej w Krakowie. W ofercie znajdują się nowoczesne apartamenty zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa.

Kompleks mieści się przy ul. Rakowickiej, a więc w obrębie Starego Miasta. Usytuowanie w centrum miasta pozwala na swobodne przemieszczanie się w wybrane rejony, dzięki czemu mieszkańcy z łatwością dotrą do interesującego ich punktu. Ponadto dostępność bogato rozwiniętego zaplecza infrastrukturalnego ułatwia codzienną organizację dnia i pozwala na optymalne zagospodarowanie czasu. Tym samym mieszkańcy Steam Parku zyskają więcej czasu wolnego, który można poświęcić na rekreację i odpoczynek.

Tym, co wyróżnia bowiem Steam Park, jest jego wyjątkowa strefa zielona. Innowacyjne rozwiązania, jakie wdrożono już na etapie projektowania sprawiły, że do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie nowatorski park. Rośliny, które wykorzystano do utworzenia strefy zieleni charakteryzują właściwości prozdrowotne. Tworzą one swego rodzaju instalację oczyszczającą powietrze. Oprócz tego przestrzeń zamkniętego dziedzińca została zaaranżowana w taki sposób, by korzystający z niej mogli odpocząć w zaciszu natury. Części wspólne przemyślano także z uwzględnieniem najmłodszych. Na obszarze 20 arów powstanie plac zabaw wraz z urządzeniami rekreacyjnymi. Dodatkowo, całodobowo, o bezpieczeństwo mieszkańców zatroszczy się portier, a zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli liczyć na stanowiska parkingowe tak w garażu na podziemnej kondygnacji, jak i na zewnątrz. 

Bliskość serca Krakowa w połączeniu z enklawą zieleni ze starodrzewia parkowego z naturalnym mikroklimatem sprawia, że Steam Park jest miejscem, gdzie z łatwością zadomowią się zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby związane ze światem biznesu, które szukają dogodnej lokalizacji i mieszkania w wysokim standardzie. Tym, co w pierwszej kolejności zwraca uwagę w zabudowie Steam Parku, jest estetyka i elegancja, jakie ją cechują. Elewacja utrzymana w stylistyce historycznych krakowskich kamienic harmonijnie komponuje się z architektonicznym klimatem stolicy Małopolski. Wysoka jakość całego projektu wynika również z urządzonej w przemyślany sposób przestrzeni mieszkalnej. Funkcjonalne zaprojektowanie mieszkań wpłynie nie tylko na łatwość w aranżacji wnętrza, ale przede wszystkim na komfort użytkowania. Praktyczny układ pomieszczeń sprawdzi się niezależnie od wybranego metrażu lokalu.

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchniach wahających się od ponad 25 do ok. 59 mkw. Lokale liczą 2 lub 3 pokoje. Z myślą o singlach poszukujących przytulnych i niewielkich mieszkań, przygotowano kawalerki.

Apartamenty w Steam Parku mają zostać oddane do użytkowania w kwietniu 2020 r.  

Źródło: KRN.pl | 2018-06-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Rzeszówmieszkania na sprzedaż powiat Krakowskilokale użytkowe na wynajem gmina Szreńsklokale użytkowe na sprzedaż gmina Janówdomy na sprzedaż w Górzemieszkania na wynajem w Jałówcedomy na wynajem w Tępczu

Deweloperzy

);