Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Spokojne Osiedle

2018-05-24


W Tomaszowicach koło Krakowa w ofercie Spokojnego Osiedla dostępne są domy.

Dla osób, które potrzebują łatwego dostępu do centrum metropolii, a jednocześnie chciałyby mieszkać w miejscu, gdzie nie docierają uciążliwości wynikające z urbanizacji, korzystną opcją będzie nabycie nieruchomości na obrzeżach miasta. Dodatkowo w takich lokalizacjach można spotkać interesujące oferty z zabudową domów jednorodzinnych. Własny dom to przede wszystkim komfort użytkowania. Przestrzeń, którą można dowolnie zagospodarować, ułatwia jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dlatego takie rozwiązanie doceniają przede wszystkim rodziny z dziećmi.

Z myślą o takich właśnie klientach powstały domy w Tomaszowicach. Spokojne Osiedle to inwestycja zlokalizowana w wyjątkowo spokojnej okolicy, graniczącej z Bronowicami oraz Prądnikiem Białym. Mieszkające tam osoby mogą cieszyć się nie tylko ciszą, ale także ładnym krajobrazem i sąsiedztwem terenów zielonych. Brak miejskiego zgiełku i spalin pozwala zrelaksować się w domowym zaciszu i odpocząć po całym dniu pracy. Jednocześnie stosunkowo niewielka odległość od centrum Krakowa umożliwia korzystanie z jego zalet – Tomaszowice są oddalone od głównych punktów miasta o zaledwie 12 km. Możliwość korzystania z uroków przyrody i dostępność najważniejszych miejsc sprawi, że mieszkańcy Spokojnego Osiedla swobodnie zaplanują swój czas, równoważąc obowiązki z relaksem. Okolica pozwala bowiem na atrakcje na świeżym powietrzu. Rozrywkę dla siebie znajdą tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i miłośnicy sportów czy spacerowicze. Atutem miejsca jest również to, że w pobliżu nie ma obiektów przemysłu ciężkiego czy innych elementów charakterystycznych dla terenów wysoko zurbanizowanych, co przekłada się także na jakość powietrza. Atuty Tomaszowic dostrzegą wszyscy ci, którzy marzą o wiejskiej sielance. Historia wsi sięga XIII w., a sama miejscowość słynie z wieloletniej tradycji, czego dowodem jest wiele legend dotyczących dawnych mieszkańców czy charakterystycznych miejsc.

Spokojne Osiedle zostało wybudowane przy ul. Spokojnej w Tomaszowicach. W ramach zabudowy powstało 14 domów 2-rodzinnych spełniających europejskie standardy. Rozwiązania zastosowane podczas budowy wpłyną na komfort mieszkańców. Dobrze zaprojektowane przestrzenie pozwalają na indywidualną aranżację wnętrz, która nie sprawi kłopotu. Powierzchnia mieszkań wchodzących w skład osiedla mieści się w granicach 74,41 do 76,68 mkw.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-24

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Przetarg nieruchomości...
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
CHE162PI47
Budynek mieszkalny przy ul....

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 
Super oferta: / poprzednia następna