Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Spokojne Osiedle

2018-05-24


W Tomaszowicach koło Krakowa w ofercie Spokojnego Osiedla dostępne są domy.

Dla osób, które potrzebują łatwego dostępu do centrum metropolii, a jednocześnie chciałyby mieszkać w miejscu, gdzie nie docierają uciążliwości wynikające z urbanizacji, korzystną opcją będzie nabycie nieruchomości na obrzeżach miasta. Dodatkowo w takich lokalizacjach można spotkać interesujące oferty z zabudową domów jednorodzinnych. Własny dom to przede wszystkim komfort użytkowania. Przestrzeń, którą można dowolnie zagospodarować, ułatwia jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dlatego takie rozwiązanie doceniają przede wszystkim rodziny z dziećmi.

Z myślą o takich właśnie klientach powstały domy w Tomaszowicach. Spokojne Osiedle to inwestycja zlokalizowana w wyjątkowo spokojnej okolicy, graniczącej z Bronowicami oraz Prądnikiem Białym. Mieszkające tam osoby mogą cieszyć się nie tylko ciszą, ale także ładnym krajobrazem i sąsiedztwem terenów zielonych. Brak miejskiego zgiełku i spalin pozwala zrelaksować się w domowym zaciszu i odpocząć po całym dniu pracy. Jednocześnie stosunkowo niewielka odległość od centrum Krakowa umożliwia korzystanie z jego zalet – Tomaszowice są oddalone od głównych punktów miasta o zaledwie 12 km. Możliwość korzystania z uroków przyrody i dostępność najważniejszych miejsc sprawi, że mieszkańcy Spokojnego Osiedla swobodnie zaplanują swój czas, równoważąc obowiązki z relaksem. Okolica pozwala bowiem na atrakcje na świeżym powietrzu. Rozrywkę dla siebie znajdą tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i miłośnicy sportów czy spacerowicze. Atutem miejsca jest również to, że w pobliżu nie ma obiektów przemysłu ciężkiego czy innych elementów charakterystycznych dla terenów wysoko zurbanizowanych, co przekłada się także na jakość powietrza. Atuty Tomaszowic dostrzegą wszyscy ci, którzy marzą o wiejskiej sielance. Historia wsi sięga XIII w., a sama miejscowość słynie z wieloletniej tradycji, czego dowodem jest wiele legend dotyczących dawnych mieszkańców czy charakterystycznych miejsc.

Spokojne Osiedle zostało wybudowane przy ul. Spokojnej w Tomaszowicach. W ramach zabudowy powstało 14 domów 2-rodzinnych spełniających europejskie standardy. Rozwiązania zastosowane podczas budowy wpłyną na komfort mieszkańców. Dobrze zaprojektowane przestrzenie pozwalają na indywidualną aranżację wnętrz, która nie sprawi kłopotu. Powierzchnia mieszkań wchodzących w skład osiedla mieści się w granicach 74,41 do 76,68 mkw.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-24

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Lawendowa 3
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Domy Piltza 16
Enklawa Białowieska
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na wynajemgaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Opolskidomy na sprzedaż powiat Bocheńskidomy na sprzedaż gmina Bargłów Kościelnylokale użytkowe na wynajem gmina Borowadomy na wynajem w Silnicymieszkania na wynajem w Ptaszkowiedomy na sprzedaż w Wirówek

Deweloperzy