Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Safrano – kameralne osiedle na Borku Fałęckim

2022-01-04

Safrano – kameralne osiedle na Borku Fałęckim


99 komfortowych mieszkań, w 2 minimalistycznych blokach, w jednej z najbardziej zielonych i przyjaznych mieszkańcom części Krakowa.

Wygodnie, nowocześnie, ekologicznie

Inwestycja Safrano powstaje w południowej części stolicy Małopolski, w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki, nieopodal zielonych terenów Lasu Borkowskiego, przy ulicy Krokusowej. W ofercie inwestycji znajduje się 99 różnorodnych mieszkań, dopasowanych do różnorakich potrzeb. Są to lokale mieszkalne od 1 do 5 pokoi o metrażach wynoszących, począwszy od niespełna 30 mkw. aż po 129 mkw.

 

Mieszkania wyposażone są w przestronne balkony, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki, odgraniczone między sobą nasadzoną zielenią, a od strony przejść oddzielone donicami z wysoką trawą.

 

Na terenie osiedla znajdować będą się pomieszczenia przeznaczone do przechowywania rowerów oraz wózków. Rodziny z dziećmi będą miały możliwość wygody korzystania z doskonale wyposażonego placu zabaw, należącego do terenu inwestycji.

 

Duża ilość zieleni oraz ekologiczne nowoczesne rozwiązania to idee przyświecające powstaniu tej przyszłej przestrzeni do życia dla krakowian. W obu budynkach zastosowano nawiewniki antysmogowe, energooszczędne włączniki oświetlenia reagujące na ruch, stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Wokół budynków ponasadzana zostanie liczna roślinność oczyszczająca powietrze, m.in. zimozielone cisy pośrednie Hillii, a także zaprojektowane zostały zielone dachy, nie tylko pozytywnie wpływające na redukcję zanieczyszczeń, ale także zapewniające dodatkową ochronę przed nagrzewaniem słonecznym budynków, co przeciwdziała zjawisku miejskich wysp ciepła i zapewnia komfort termiczny mieszkańcom.

 

 

Borek Fałęcki – wygodna przestrzeń do życia dla każdego

Borek Fałęcki to obszar Krakowa wchodzący w skład IX dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Jest to południowa granica miasta, która dzięki wygodnej komunikacji miejskiej tramwajowej oraz autobusowej jest doskonale połączona z certum miasta, a jednocześnie wolna od wielkomiejskiego zgiełku, tłumów i wszechobecnej betonozy.

Wpływają na to między innymi dość powszechna w okolicy niska zabudowa domów jednorodzinnych, liczne tereny zielone i rekreacyjne, a także ogólny spokój i cisza, tak trudne do znalezienia na większości obszarów należących do dużych miast.

Punktem rozpoznawczym dzielnicy jest Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oddalone od inwestycji Safrano o kilkanaście minut drogi autem czy rowerem.

Dojazd do Cetrum zajmuje stąd  zaledwie ok. 1 kwadransa. Ok. 9 minut zajmie dojazd do pętli tramwajowo-autobusowej P+R Czerwone Maki, a ok. 5 minut do CH Zakopianka, CH Solvay Park, kina Cinema City.

W okolicy Safrano znajdują się Lasek Borkowski, potok Rzewny, Park Rzeczny Wilga i Park Solvay. Dodatkowo w 20 minut spacerem można dotrzeć stąd do Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zielonych terenów Zakrzówka.

Pobliska trasa Zakopianki zapewnia wygodny dojazd do Katowic, Kielc i Rzeszowa czy w polskie i słowackie góry. Ponadto, już wkrótce ma zostać oddana do użytku budowana obecnie Trasa Łagiewnicka, która będzie stanowić element II obwodnicy Krakowa.

Budowa inwestycji jest rozpoczęta. Deweloperem jest firma Cordia. Planowany termin zakończenia prac budowlanych  to II kwartał 2023 roku.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2022-01-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Międzyrzeckimieszkania na wynajem powiat Sulęcińskimieszkania na wynajem gmina Starogard Gdańskidomy na sprzedaż gmina Przechlewodomy na wynajem w Zdanów-Koloniadomy na wynajem w Łebczudomy na wynajem w Kolinie

Deweloperzy

);