Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

River Lane

2018-09-06


Ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa powstaje na Woli Justowskiej. River Lane to oferta dla wymagających klientów.

Zwierzyniec jest uznawany za najbardziej prestiżową lokalizację Krakowa. W jego obrębie znajdują się najatrakcyjniejsze tereny zielone stolicy Małopolski, co przyciąga osoby, które chcą się zadomowić w Krakowie, a cenią bliskość przyrody. Dzięki rozległym obszarom roślinności, Zwierzyniec uchodzi za najczystszą okolicę w mieście. Jeden z największych atutów rejonu, na jaki wskazują tutejsi mieszkańcy, to bliskość ścisłego centrum gwarantowana przez dogodną komunikację, połączona z ciszą i spokojem. Dostęp do natury zapewnia wytchnienie od miejskiego zgiełku i pozwala cieszyć się aurą przypominającą wiejską sielankę.

Najpopularniejszym obszarem Zwierzyńca jest Wola Justowska. Stanowiąca niegdyś obszar wiejski zachowała swoje najcenniejsze tereny, w tym Park Decjusza z zabytkową Willą Decjusza, pochodzącą z okresu renesansu. Zaletą okolicy są także okoliczne budynki. Dominuje tutaj niska zabudowa jednorodzinna z estetycznymi willami i dworkami, a przebiegająca tędy trasa Małopolskiego Szlaku Architektury Drewnianej obfituje w zabytkowe obiekty architektoniczne. Ponadto sąsiedztwo Lasu Wolskiego oraz Rudawy czyni te tereny wyjątkowo atrakcyjnymi pod względem rekreacyjnym. Dają one mnóstwo możliwości na ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, zarówno dla osób preferujących aktywny wypoczynek, jak i zwolenników spokojnych spacerów.

Wola Justowska to okolica najchętniej wybierana przez osoby ceniące wysoki standard i komfort. Z myślą o wymagających klientach spółka RL Core Development realizuje tutaj inwestycję mieszkaniową River Lane. Jest to kompleks luksusowych apartamentów, w którym mieści się 80 lokali. Ich powierzchnie wahają się w przedziale od 27 do 95 mkw. Ustawne mieszkania i charakteryzująca je funkcjonalność sprawiają, że przyszli mieszkańcy nie tylko będą mogli urządzić przestrzeń według własnych upodobań, ale przede wszystkim pozwolą szybko się zadomowić. Dbałość o szczegóły w połączeniu z wysoką jakością materiałów sprawiają, że River Lane odpowie na potrzeby osób poszukujących ekskluzywnej oferty mieszkaniowej. Nowoczesny design oraz wyjątkowa estetyka świadczą o luksusie tej inwestycji. Domownicy River Lane docenią również wyjątkową lokalizację. Usytuowanie obiektu przy ulicy Piotra Borowego zapewnia ciszę i prywatność. Dzięki przestronnym tarasom oraz ogrodom mieszkańcy będą mogli cieszyć się malowniczym krajobrazem, w tym widokiem Kopca Kościuszki. Oprócz tego na terenie River Lane wygospodarowano prywatną siłownię i miejsca postojowe.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-09-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Wschowskidomy na wynajem powiat Świeckimieszkania na wynajem gmina M. Bytommieszkania na sprzedaż gmina M. Skierniewicemieszkania na sprzedaż w Kłodniedomy na sprzedaż w Wyżłowiemieszkania na sprzedaż w Grodzisku

Deweloperzy

);