Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Rezydencja Walenty

2018-02-02

Rezydencja Walenty


Oryginalna architektura, wyjątkowa estetyka i niebanalna elegancja to cechy wyróżniające zrealizowaną w Prądniku Białym inwestycję mieszkaniową spółki Apt-Dom, Rezydencję Walenty.

Rezydencja Walenty swoim stylem wpisuje się w architektoniczny klimat serca Krakowa. Budynek nawiązuje bowiem do zabytkowego charakteru miasta, a jednocześnie wiernie podąża za nowoczesnymi trendami. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Zabudowa znajduje się w niewielkiej odległości od Rynku Głównego, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli dostęp do najważniejszych punktów miasta. Daje to również możliwość skorzystania ze wszystkich zalet, jakie wynikają z życia w metropolii. Ośrodki biznesu, liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe oraz miejsca cieszące się popularnością wśród turystów to tylko niektóre z atrakcji, jakie na co dzień czekają na osoby, które zdecydowały się tutaj osiedlić. Sposobem na udany wypoczynek są także pobliskie tereny zielone, gdzie można zrelaksować się, spędzając czas na spacerach w parku lub podejmując aktywność fizyczną.

Rezydencja Walenty mieści się przy ulicy Prądnickiej, skąd z łatwością można przemieścić się w wybrane rejony miasta. Sprawnie działająca w tym obszarze komunikacja miejska pozwoli wygodnie dotrzeć w wybrane miejsce. Oprócz tego dobrze rozwinięta infrastruktura gwarantuje sąsiedztwo najważniejszych punktów handlowo-usługowych, co pozwoli zaoszczędzić czas. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się także Galeria Krakowska i Dworzec Główny.

Najbliższa okolica Rezydencji Walenty stanowi miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi i singli. Różnorodność możliwości, jakie gwarantuje tak dogodny adres sprawia, że oferta jest atrakcyjna dla klientów o wysokich wymaganiach. Dlatego też proponowane w inwestycji lokale odpowiedzą na zróżnicowane oczekiwania osób poszukujących mieszkania. Jakość wykorzystanych materiałów w połączeniu z przemyślanymi rozwiązaniami i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń przełożą się na komfort mieszkańców. Aktualnie dostępne są mieszkania o metrażu mieszczącym się w granicach od 56 do 100 mkw., a ich cena rozpoczyna się od 7200 zł/mkw.

Rezydencję Walenty oddano do użytkowania w II kwartale 2016 r. Zabudowa liczy łącznie 116 mieszkań rozmieszczonych na 11 kondygnacjach. Dla wygody mieszkańców obiekt został wyposażony w cichobieżne windy, a na kondygnacjach podziemnych wygospodarowano garaż ze 103 miejscami postojowymi. Prestiż inwestycji nadaje reprezentacyjny hol wejściowy połączony z recepcją.  

Źródło: KRN.pl | 2018-02-02

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Klonowe 14
Apartamenty Lema
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
CHE162PI47

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna