Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Rezydencja Walenty

2018-02-02

Rezydencja Walenty


Oryginalna architektura, wyjątkowa estetyka i niebanalna elegancja to cechy wyróżniające zrealizowaną w Prądniku Białym inwestycję mieszkaniową spółki Apt-Dom, Rezydencję Walenty.

Rezydencja Walenty swoim stylem wpisuje się w architektoniczny klimat serca Krakowa. Budynek nawiązuje bowiem do zabytkowego charakteru miasta, a jednocześnie wiernie podąża za nowoczesnymi trendami. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Zabudowa znajduje się w niewielkiej odległości od Rynku Głównego, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli dostęp do najważniejszych punktów miasta. Daje to również możliwość skorzystania ze wszystkich zalet, jakie wynikają z życia w metropolii. Ośrodki biznesu, liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe oraz miejsca cieszące się popularnością wśród turystów to tylko niektóre z atrakcji, jakie na co dzień czekają na osoby, które zdecydowały się tutaj osiedlić. Sposobem na udany wypoczynek są także pobliskie tereny zielone, gdzie można zrelaksować się, spędzając czas na spacerach w parku lub podejmując aktywność fizyczną.

Rezydencja Walenty mieści się przy ulicy Prądnickiej, skąd z łatwością można przemieścić się w wybrane rejony miasta. Sprawnie działająca w tym obszarze komunikacja miejska pozwoli wygodnie dotrzeć w wybrane miejsce. Oprócz tego dobrze rozwinięta infrastruktura gwarantuje sąsiedztwo najważniejszych punktów handlowo-usługowych, co pozwoli zaoszczędzić czas. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się także Galeria Krakowska i Dworzec Główny.

Najbliższa okolica Rezydencji Walenty stanowi miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi i singli. Różnorodność możliwości, jakie gwarantuje tak dogodny adres sprawia, że oferta jest atrakcyjna dla klientów o wysokich wymaganiach. Dlatego też proponowane w inwestycji lokale odpowiedzą na zróżnicowane oczekiwania osób poszukujących mieszkania. Jakość wykorzystanych materiałów w połączeniu z przemyślanymi rozwiązaniami i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń przełożą się na komfort mieszkańców. Aktualnie dostępne są mieszkania o metrażu mieszczącym się w granicach od 56 do 100 mkw., a ich cena rozpoczyna się od 7200 zł/mkw.

Rezydencję Walenty oddano do użytkowania w II kwartale 2016 r. Zabudowa liczy łącznie 116 mieszkań rozmieszczonych na 11 kondygnacjach. Dla wygody mieszkańców obiekt został wyposażony w cichobieżne windy, a na kondygnacjach podziemnych wygospodarowano garaż ze 103 miejscami postojowymi. Prestiż inwestycji nadaje reprezentacyjny hol wejściowy połączony z recepcją.  

Źródło: KRN.pl | 2018-02-02

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażgaraże do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat leskimieszkania na sprzedaż powiat Chełmskimieszkania na wynajem gmina Baranówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Jadówmieszkania na wynajem w Arbasach Dużychmieszkania na sprzedaż w Turkowachdomy na sprzedaż w Walentowie

Deweloperzy