Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Przystanek Gromadzka

2018-05-09


Przystanek Gromadzka jest najnowszym projektem mieszkaniowym powstający przy ul. Gromadzkiej w Krakowie.

Podgórze to dzielnica zapewniająca dogodną komunikację – zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i pozostałych rejonów Krakowa. Oprócz tego łatwo tu o połączenia z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi, w tym autostradą A4 i drogą ekspresową S7.

Tym, co wyróżnia inwestycję, są udogodnienia, jakie deweloper przewidział dla swoich klientów. W ofercie spółki G KKS 1 Investment dostępne są bowiem mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i funkcjonalnym układzie pomieszczeń tak, aby każdy zainteresowany mógł znaleźć najdogodniejszą dla siebie opcję. Liczące od 30 do 101 mkw. lokale cechuje bardzo dobre doświetlenie, uzyskane dzięki dużym oknom.

O atrakcyjną aranżację i nowoczesne wykończenie przyszli właściciele mieszkań w Przystanku Gromadzka będą mogli zatroszczyć się wspólnie z najlepszymi fachowcami. Decydując się na zakup mieszkania, będzie można skorzystać z pakietów wykończeniowych. Tym samym kwestiami związanymi z projektowaniem i pracami wykończeniowymi zajmie się deweloper, co pozwoli kupującym zaoszczędzić czas, jaki z reguły pochłaniają przygotowania poprzedzające wprowadzenie się do nowego lokum. Wybierając program komfort, nabywca będzie mógł dowolnie zmienić proponowane przez dewelopera rozwiązania wykończeniowe. W przypadku mieszkań o metrażu większym niż 55 mkw. wykończenie mieści się w standardowej cenie lokalu. Wysoką jakość zapewniają materiały od sprawdzonych producentów. Oprócz tego podczas wykonywania prac prowadzony jest nadzór, a nabywcy mieszkań otrzymają pisemną gwarancję. W trosce o poczucie bezpieczeństwa kupujących deweloper zdecydował się na prowadzenie mieszkaniowego rachunku powierniczego, objętego kontrolą mBanku S.A.

Osoby, które wybiorą lokale usytuowane na najwyższych piętrach, ucieszą się przestronnymi tarasami, z kolei właściciele mieszkań parterowych do swoje dyspozycji otrzymają prywatne ogródki.

Przystanek Gromadzka to wyjątkowa lokalizacja nie tylko ze względu na dostępność komunikacyjną, jaka charakteryzuje tę część Krakowa. Sąsiedztwo Stawu Płaszowskiego czy zalewu Bagry z plażą i klubami jachtowymi daje okazję do atrakcyjnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. Z kolei rozbudowana sieć ścieżek rowerowych stanowi nie tylko sposób na dojazd do centrum miasta, ale przede wszystkim umożliwia łatwe włączenie się do przejażdżek rowerowych poza Kraków.

Bliskość centrów biznesowych czy punktów handlowo-usługowych to zaleta, którą docenią mieszkańcy pracujący w pobliskich firmach.

Na termin oddania do użytkowania zaplanowano I kw. 2020 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Grajewskilokale użytkowe na wynajem powiat Włoszczowskimieszkania na wynajem gmina Wąwolnicamieszkania na sprzedaż gmina Stupskmieszkania na sprzedaż w Bukowiniedomy na wynajem w Futomiedomy na sprzedaż w Rożek Brzeziński

Deweloperzy

);