Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Prestiżowe inwestycje spółki Jarmex

2017-11-06


Spółka Jarmex w II kwartale 2018 r. odda do użytkowania swoje 2 rezydencje, ulokowane w wyjątkowych miastach Małopolski.

Kraków, Zakopane:
Luksusowe inwestycje mieszkaniowe w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach polskich miast przyciągają nie tylko osoby poszukujące lokalu, który ma zaspokoić ich potrzeby mieszkaniowe, ale również klientów myślących o udostępnianiu mieszkań na wynajem. 

Starowolska Residence mieści się przy ulicy Starowolskiej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, Zwierzyńcu. W ramach inwestycji deweloper przygotowuje domy z zabudowie bliźniaczej, tworzącej kompleks 4 segmentów. Kameralne osiedle stanowi odpowiedź na oczekiwania tych wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w spokojnej okolicy, gwarantującej jednocześnie ciszę i dostęp do wszystkich atutów, jakie wynikają z mieszkania w metropolii. Okolica, w której położona jest Starowolska Residence, leży w granicach Woli Justowskiej uznawanej za enklawę luksusu. Tereny należące niegdyś do sekretarza Zygmunta I Starego Justusa Ludwika Decjusza cieszą się zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów, którzy w inwestycji mieszkaniowej szukają nie tylko wysokiego standardu, ale także zwracają uwagę na walory najbliższego otoczenia. Rozległe obszary zielone, jak np. Park Decjusza czy Las Wolskiego zapewniają odpoczynek na łonie natury, z dala od gwarnego centrum. Zarazem dobrze rozwinięta w tym rejonie infrastruktura i stosunkowo niewielka odległość od Rynku Głównego pozwala na sprawny dojazd w wybrane części miasta.

Zakopane, podobnie jak Kraków, stanowi interesujące miejsce do zamieszkania. W jednym z najsłynniejszych kurortów Polski, spółka Jarmex realizuje projekt Jagiellońska Residence. Na lokalizację inwestycji wybrano ścisłe centrum Zakopanego, ulicę Jagiellońską. Położony w sąsiedztwie potoku Bystra apartamentowiec zapewni przyszłym mieszkańcom kontakt z otaczającą go górską roślinnością. Ponadto z mieszkań wchodzących w skład obiektu roztacza się widok na Tatry. Atrakcyjne ulokowanie nieruchomości umożliwia korzystanie z rozmaitych form spędzania wolnego czasu, jakie zapewniają pobliskie Krupówki, Bulwary Słowackiego czy Równia Krupowa.

Nieruchomości oferowane przez spółkę Jarmex charakteryzują nowoczesność i elegancka estetyka. Dbałość o detale w połączeniu z najwyższą jakością materiałów sprawiają, że zarówno Starowolska Residence, jak i Jagiellońska Residence są adresowane do wyjątkowych klientów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom mieszkańcy będą mogli cieszyć się komfortem i wygodą. Systemy domu inteligentnego i rekuperacji oraz pełna automatyka to udogodnienia zastosowane w Starowolskiej Residence. Z kolei w Jagiellońskiej Residence domowników zadowoli ogrzewanie geotermalne, a przede wszystkim zaplecze rekreacyjne, sauna oraz tężnia. Dodatkowo w ramach inwestycji Jagiellońska Residence, klientom, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości na wynajem, spółka Jarmex oferuje współpracę z firmą zajmującą się zarządzaniem i obsługą wynajmu.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-11-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Sand Hotel ****
CHE162PI47
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Willa Słowicza

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na zamianęgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Leżajskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Radomdomy na wynajem gmina Ślesinlokale użytkowe na wynajem gmina Jasłomieszkania na wynajem w Zalesiczkachmieszkania na sprzedaż w Tylwica-Majątekdomy na sprzedaż w Nowej Wsi Wschodniej

Deweloperzy