Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Prestiżowe inwestycje spółki Jarmex

2017-11-06


Spółka Jarmex w II kwartale 2018 r. odda do użytkowania swoje 2 rezydencje, ulokowane w wyjątkowych miastach Małopolski.

Kraków, Zakopane:
Luksusowe inwestycje mieszkaniowe w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach polskich miast przyciągają nie tylko osoby poszukujące lokalu, który ma zaspokoić ich potrzeby mieszkaniowe, ale również klientów myślących o udostępnianiu mieszkań na wynajem. 

Starowolska Residence mieści się przy ulicy Starowolskiej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, Zwierzyńcu. W ramach inwestycji deweloper przygotowuje domy z zabudowie bliźniaczej, tworzącej kompleks 4 segmentów. Kameralne osiedle stanowi odpowiedź na oczekiwania tych wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w spokojnej okolicy, gwarantującej jednocześnie ciszę i dostęp do wszystkich atutów, jakie wynikają z mieszkania w metropolii. Okolica, w której położona jest Starowolska Residence, leży w granicach Woli Justowskiej uznawanej za enklawę luksusu. Tereny należące niegdyś do sekretarza Zygmunta I Starego Justusa Ludwika Decjusza cieszą się zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów, którzy w inwestycji mieszkaniowej szukają nie tylko wysokiego standardu, ale także zwracają uwagę na walory najbliższego otoczenia. Rozległe obszary zielone, jak np. Park Decjusza czy Las Wolskiego zapewniają odpoczynek na łonie natury, z dala od gwarnego centrum. Zarazem dobrze rozwinięta w tym rejonie infrastruktura i stosunkowo niewielka odległość od Rynku Głównego pozwala na sprawny dojazd w wybrane części miasta.

Zakopane, podobnie jak Kraków, stanowi interesujące miejsce do zamieszkania. W jednym z najsłynniejszych kurortów Polski, spółka Jarmex realizuje projekt Jagiellońska Residence. Na lokalizację inwestycji wybrano ścisłe centrum Zakopanego, ulicę Jagiellońską. Położony w sąsiedztwie potoku Bystra apartamentowiec zapewni przyszłym mieszkańcom kontakt z otaczającą go górską roślinnością. Ponadto z mieszkań wchodzących w skład obiektu roztacza się widok na Tatry. Atrakcyjne ulokowanie nieruchomości umożliwia korzystanie z rozmaitych form spędzania wolnego czasu, jakie zapewniają pobliskie Krupówki, Bulwary Słowackiego czy Równia Krupowa.

Nieruchomości oferowane przez spółkę Jarmex charakteryzują nowoczesność i elegancka estetyka. Dbałość o detale w połączeniu z najwyższą jakością materiałów sprawiają, że zarówno Starowolska Residence, jak i Jagiellońska Residence są adresowane do wyjątkowych klientów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom mieszkańcy będą mogli cieszyć się komfortem i wygodą. Systemy domu inteligentnego i rekuperacji oraz pełna automatyka to udogodnienia zastosowane w Starowolskiej Residence. Z kolei w Jagiellońskiej Residence domowników zadowoli ogrzewanie geotermalne, a przede wszystkim zaplecze rekreacyjne, sauna oraz tężnia. Dodatkowo w ramach inwestycji Jagiellońska Residence, klientom, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości na wynajem, spółka Jarmex oferuje współpracę z firmą zajmującą się zarządzaniem i obsługą wynajmu.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-11-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Imperial Business...
Osiedle Klonowe 14
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Sand Hotel ****
Mój Dom Etap IV
Aleja Zbożowa etap III, IV
Villa sento
Lokale biurowe w centrum...
Słoneczny Zakątek
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Bunscha Park
Oaza Bronowice
START Office
Osiedle Lawendowa 3

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Bunscha Park

Kraków, Dębniki, ul. K. Bunscha 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl