Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Prądnik Nowy Etap 2

2018-07-03


W dzielnicy Prądnik Biały spółka CP RE realizuje II etap inwestycji mieszkaniowej Prądnik Nowy.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń i przyjazna okolica to jedne z podstawowych aspektów, jakimi przy wyborze mieszkania kierują się osoby poszukujące inwestycji mieszkaniowej. Odpowiednie zaplecze infrastrukturalne i komunikacja umożliwiająca łatwe przemieszczanie się pomagają w codziennej organizacji, a także przekładają się na czas poświęcany obowiązkom, dlatego klienci deweloperów wybierają oferty zapewniające dostęp do najważniejszych punktów.

Dogodna lokalizacja i mieszkania dopasowane do potrzeb współczesnych mieszkańców stały się integralną częścią projektu mieszkaniowego powstającego przy ul. Pachońskiego w Krakowie. Adres znajduje się w granicach dzielnicy Prądnik Biały – jednej z krakowskich dzielnic cieszącej się popularnością wśród zainteresowanych zakupem własnego lokum. II etap inwestycji Prądnik Nowy dostarczy na krakowski rynek nieruchomości 113 nowoczesnych mieszkań mieszczących się w budynku z 8 kondygnacjami. W obiekcie znajduje się także garaż podziemny, w którym udostępnionych zostanie 95 miejsc parkingowych. Oprócz tego w kompleksie wygospodarowano komórki oraz boksy lokatorskie, co pomoże wygodnie ulokować swoje rzeczy. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że dostępne w ofercie spółki CP RE mieszkania są ustawne i zorganizowane w taki sposób, by ich urządzanie sprzyjało praktycznym rozwiązaniom aranżacyjnym. Aby mieszkańcy mogli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i dostosować ją do indywidualnych potrzeb, w przypadku niektórych lokali możliwa jest zmiana umiejscowienia kuchni w celu przystosowania dodatkowego pokoju. Mieszkania w inwestycji Prądnik Nowy liczą bowiem od 2 do 4 pokoi, natomiast powierzchnia mieści się w granicach od ponad 48 do 67,21 mkw.

Dla projektujących Prądnik Nowy istotną kwestią była również estetyka, co jest widoczne w detalach architektonicznych i dbałości, z jaką zostały wykonane. Zastosowanie dużych powierzchni przeszkleń sprawiło, że zabudowa inwestycji sprawia wrażenie lekkiej i przejrzystej. Oprócz przestrzeni mieszkaniowej równie ważne jest najbliższe otoczenie inwestycji, dlatego teren mieszczący się wokół zabudowy będzie przeznaczony do rekreacji, by mieszkańcy mogli w przyjemny sposób spędzić czas wolny w pobliżu swojego mieszkania. Jednym z największych atutów Prądnika Nowego są tereny zielone, które lokatorzy będą mieli na wyciągnięcie ręki, gdyż do mieszkań parterowych przyporządkowano ogródki, natomiast na dachu będą się mieścić zielone tarasy.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-07-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedażdziałki do kupieniadomy na sprzedaż powiat Świeckidomy na wynajem powiat M. Tarnówdomy na sprzedaż gmina Wielkie Oczylokale użytkowe na wynajem gmina Kawęczyndomy na wynajem w Łanach Małymmieszkania na sprzedaż w Głosków-Letniskudomy na sprzedaż w Działkach

Deweloperzy

);