Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Prądnik Nowy Etap 2

2018-07-03


W dzielnicy Prądnik Biały spółka CP RE realizuje II etap inwestycji mieszkaniowej Prądnik Nowy.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń i przyjazna okolica to jedne z podstawowych aspektów, jakimi przy wyborze mieszkania kierują się osoby poszukujące inwestycji mieszkaniowej. Odpowiednie zaplecze infrastrukturalne i komunikacja umożliwiająca łatwe przemieszczanie się pomagają w codziennej organizacji, a także przekładają się na czas poświęcany obowiązkom, dlatego klienci deweloperów wybierają oferty zapewniające dostęp do najważniejszych punktów.

Dogodna lokalizacja i mieszkania dopasowane do potrzeb współczesnych mieszkańców stały się integralną częścią projektu mieszkaniowego powstającego przy ul. Pachońskiego w Krakowie. Adres znajduje się w granicach dzielnicy Prądnik Biały – jednej z krakowskich dzielnic cieszącej się popularnością wśród zainteresowanych zakupem własnego lokum. II etap inwestycji Prądnik Nowy dostarczy na krakowski rynek nieruchomości 113 nowoczesnych mieszkań mieszczących się w budynku z 8 kondygnacjami. W obiekcie znajduje się także garaż podziemny, w którym udostępnionych zostanie 95 miejsc parkingowych. Oprócz tego w kompleksie wygospodarowano komórki oraz boksy lokatorskie, co pomoże wygodnie ulokować swoje rzeczy. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że dostępne w ofercie spółki CP RE mieszkania są ustawne i zorganizowane w taki sposób, by ich urządzanie sprzyjało praktycznym rozwiązaniom aranżacyjnym. Aby mieszkańcy mogli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i dostosować ją do indywidualnych potrzeb, w przypadku niektórych lokali możliwa jest zmiana umiejscowienia kuchni w celu przystosowania dodatkowego pokoju. Mieszkania w inwestycji Prądnik Nowy liczą bowiem od 2 do 4 pokoi, natomiast powierzchnia mieści się w granicach od ponad 48 do 67,21 mkw.

Dla projektujących Prądnik Nowy istotną kwestią była również estetyka, co jest widoczne w detalach architektonicznych i dbałości, z jaką zostały wykonane. Zastosowanie dużych powierzchni przeszkleń sprawiło, że zabudowa inwestycji sprawia wrażenie lekkiej i przejrzystej. Oprócz przestrzeni mieszkaniowej równie ważne jest najbliższe otoczenie inwestycji, dlatego teren mieszczący się wokół zabudowy będzie przeznaczony do rekreacji, by mieszkańcy mogli w przyjemny sposób spędzić czas wolny w pobliżu swojego mieszkania. Jednym z największych atutów Prądnika Nowego są tereny zielone, które lokatorzy będą mieli na wyciągnięcie ręki, gdyż do mieszkań parterowych przyporządkowano ogródki, natomiast na dachu będą się mieścić zielone tarasy.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-07-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Wynajem pomieszczeń biurowych...
Enklawa Białowieska
Domy Piltza 16
Willa Słowicza
Sand Hotel ****
Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż powiat Będzińskimieszkania na wynajem gmina M. Radomlokale użytkowe na wynajem gmina Staroźrebydomy na wynajem w Świniarachdomy na wynajem w Poddębicachmieszkania na wynajem w Jasieniu

Deweloperzy