Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Park Leśny Bronowice

2017-12-07


W dzielnicy Prądnik Biały powstaje Park Leśny Bronowice. Oddalone zaledwie kwadras drogi od ścisłego centrum Krakowa osiedle, spełni oczekiwania osób szukających mieszkania w spokojnej okolicy.

Kraków:

Wymagania osób poszukujących mieszkania w metropoliach bardzo często koncentrują się wokół spokojnej lokalizacji, która umożliwi wypoczynek na łonie natury i pozwoli odetchnąć od miejskiego gwaru, a jednocześnie nie utrudni dostępu do atutów, jakie wynikają z życia w dużym mieście. Aby spełnić oczekiwania swoich klientów, spółka Quelle Locum na adres swojej nowej inwestycji mieszkaniowej wybrała krakowski Prądnik Biały.

Osiedle Park Leśny Bronowice powstaje przy ul. Starego Dębu, sąsiadującej z Jurajskim Parkiem Krajobrazowym. Bliskość tak wyjątkowego miejsca, charakteryzującego się walorami przyrodniczymi sprawi, że sposób na spędzenie wolnego czasu znajdą nie tylko zwolennicy aktywności fizycznej, ale również miłośnicy relaksacyjnych spacerów. Liczne ścieżki rowerowe i spacerowe sprzyjają odpoczynkowi wraz z rodziną. Dodatkowo najbliższa okolica gwarantuje przyszłym mieszkańcom Parku Leśnego Bronowice spokój, który docenią osoby wracające do domowego zacisza po dniu pełnym obowiązków. Przyjazne otoczenie i przestrzenie zielone pozytywnie wpływają na samopoczucie, a dzięki przewidzianym na terenie inwestycji udogodnieniom korzystanie nich będzie ułatwione. Przemyślane zagospodarowanie powierzchni zarówno pomiędzy budynkami, jak i wokół nich pozwoliło stworzyć atrakcyjne części wspólne, zachęcające do nawiązywania międzysąsiedzkich relacji. Alejki parkowe, wygodne ławki, a także place zabaw dla dzieci umożliwiają atrakcyjne wykorzystanie wolnych chwil bez konieczności oddalania się od mieszkania. Rodziny z dziećmi ucieszy także bliskość przedszkola, realizowanego w etapie C.

Osiedle Park Leśny Bronowice jest adresowane przede wszystkim do rodzin i osób, które przy wyborze inwestycji kierują się nie tylko zaletami oferowanych lokali, ale zwracają także uwagę na najbliższe otoczenie. Dlatego też Park Leśny Bronowice został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem wygody wynikającej z przestrzeni. Niska zabudowa realizowana zgodnie z nowoczesnymi trendami w architekturze spójnie wkomponowuje się w otaczający ją krajobraz. Każde z mieszkań dostępnych w ramach przedsięwzięcia, w zależności od kondygnacji, posiada przestronny balkon, taras lub indywidualny ogródek, co ułatwi kontakt z naturą. Dzięki różnorodności oferty odpowiedź na swoje potrzeby znajdą klienci poszukujący komfortowych mieszkań z 4 czy 5 pokojami oraz przytulnych, 2- i 3-pokojowych lokali. Ponadto mieszkania zaprojektowano w taki sposób, by możliwe było ich połączenie.

Mieszkania w Parku Leśnym Bronowice zostaną udostępnione w II kwartale 2019 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-12-07

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Sand Hotel ****
Villa sento
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Mój Dom Etap IV

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl