Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Panorama Grabówki II etap

2019-01-10


Zabudowa jednorodzinna to atrakcyjne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, szukających kameralnego klimatu. Spółka Adkon oferuje domy w zabudowie bliźniaczej realizowane w II etapie inwestycji Panorama Grabówki.

Nazwa przedsięwzięcia nie jest przypadkowa. Lokalizacja gwarantuje stały kontakt z naturą, a z domów roztacza się widok na panoramę miejscowości. Jednocześnie położenie zapewnia wygodny i szybki dojazd do miasta. Osoby, które często się przemieszczają, z łatwością włączą się do ruchu na drogach ekspresowych czy na autostradzie. Działająca tutaj komunikacja miejska umożliwia połączenie z centrum Krakowa, natomiast dobrze rozwinięta infrastruktura pozwala na korzystną organizację każdego dnia. Równie niewielki dystans dzieli Grabówki od Wieliczki – jedynie 3 km.

Bliskość szkół i przedszkoli będzie stanowiła ułatwienie dla rodziców. Pomysły na spędzenie wolnego czasu zapewni mieszkańcom Panoramy Grabówki oferta pobliskiego Solnego Miasta, gdzie mieszczą się korty tenisowe, siłownia, pływalnia, a także sale zabaw dla najmłodszych. Możliwości rekreacyjne zwiększa niewielka odległość dzieląca Grabówki od Puszczy Niepołomickiej. Tereny są idealnym obszarem do aktywnego wypoczynku wśród zieleni, cenionego przez miłośników spacerów, joggingu i rowerów. W pobliżu znajduje się również tężnia solankowa.

W Panoramie Grabówki przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Widok na malownicze Pogórze Wielickie oraz panujące wokół spokój i cisza pozytywnie wpłyną na samopoczucie mieszkańców. Na radość z przebywania w domowym zaciszu będzie miało wpływ panujące tutaj poczucie prywatności.
Tutejsza natura inspiruje, co jest widoczne również w architekturze inwestycji. Do wykonania elewacji wykorzystano drewniane elementy, a także kamienne okładziny. W ten sposób estetyka budynków nie tylko idzie w parze z nowoczesnymi trendami, ale także harmonijnie współgra z otaczającym ją krajobrazem, tworząc integralną całość.

Mieszkańcy będą mogli jeszcze bardziej cieszyć się korzyściami płynącymi z posiadania własnego domu, dzięki prywatnym ogródkom. Komfort zapewniają również garaże. Oprócz tego na wygodę wpłynie ustawny układ pomieszczeń i ich funkcjonalne przestrzenie. Domy w ofercie Panorama Grabówki II są dwukondygnacyjne, a ich metraż liczy od 138 do 143 mkw. Co ważne, są one gotowe do odbioru. Ceny rozpoczynają się od 4200 zł/mkw.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2019-01-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat Kartuskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Limanowskimieszkania na wynajem gmina Korszelokale użytkowe na wynajem gmina Bartoszycemieszkania na sprzedaż w Podcibórzumieszkania na wynajem w Janowicachdomy na wynajem w Lipniku

Deweloperzy

);