Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Ostoja Zgodna wymarzone miejsce na mapie tuż obok Krakowa

2022-04-29

Ostoja Zgodna wymarzone miejsce na mapie tuż obok Krakowa


Ostoja Zgodna to wręcz idealna inwestycja dla każdego, komu marzy się cisza i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. DWJ DEWELOPER dołożył wszelkich starań, aby wybudować pięć kameralnych i jednocześnie komfortowych domów w nowoczesnym stylu, dbając przy tym o najmniejsze detale. Doskonała funkcjonalność i dogodna lokalizacją to nie wszystkie atuty prezentowanej nieruchomości.

Inwestycja została starannie zaprojektowana, aby stworzyć przestrzeń przyjazną rodzinom, które pragną podziwiać malownicze krajobrazy ze swojego okna. Dodatkowym plusem jest to, że szybkie dotarcie do Krakowa nie stanowi żadnego problemu. 
 

Ostoja Zgodna w Libertowie – urokliwe miejsce blisko Krakowa

 
Ostoja Zgodna to inwestycja zlokalizowana na ulicy Zgodnej w Libertowie, miejscu na tyle urokliwym, by czerpać na co dzień z dobrodziejstw matki natury. Lokalizacja sprzyja aktywności na świeżym powietrzu i odpoczynkowi wśród zielonych terenów.
 
Pięć domów o powierzchni 98 m2, gdzie do każdego przynależą dwa miejsce postojowe oraz działka od 244 do 499 m2 to wprost idealne miejsce, by odseparować się od gwaru dużego miasta, jednocześnie mając do niego łatwy dojazd. 
 

Ostoja Zgodna – kameralna inwestycja w bezpiecznej okolicy

 
Ostoja Zgodna to niezwykle przemyślana inwestycja, która zachwyca jakością wykończenia, a także zastosowaniem praktycznych rozwiązań. Nie da się ukryć, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców, którzy mogą liczyć na wygodę i bezpieczeństwo. 
 
Mieszkańcy tego kameralnego osiedla, niewątpliwie będą mogli szybko się zadomowić i zaprzyjaźnić z pozostałymi sąsiadami, tworząc dla siebie rajski azyl. 
 

Ul. Zgodna w Libertowie – adres, pod którym zdecydowanie warto zamieszkać

 
DWJ DEWELOPER maza sobą wiele lat doświadczenia w budowaniu osiedli mieszkaniowych. Wszystko to sprawia, że Ostoja Zgodna to najlepsze miejsce na mapie dla osób poszukujących swojej upragnionej ostoi do zamieszkania. 
 
Domki zlokalizowane są tuż obok Góry Libertowskiej, co pozwala na dotarcie do Centrum Handlowego Zakopianka w zaledwie kilkanaście minut. Nowoczesne osiedle jest świetnie skomunikowane z miastem, pozwalając mieć w zasięgu ręki dostęp do rozmaitych sklepów, szkół, przedszkoli oraz placówek medycznych, a wszystko to w przyzwoitej cenie.
 

Termin ukończenia prac budowlanych inwestycji Ostoja Zgodna zaplanowano na IV kwartał 2022 roku. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2022-04-29

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na wynajem powiat Koneckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Braniewskimieszkania na wynajem gmina Mrągowomieszkania na wynajem gmina Ciechanowiecdomy na sprzedaż w Holendrach Kuźmińskichdomy na wynajem w Kolankowiedomy na sprzedaż w Chorążycach

Deweloperzy

);