Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Tyniecka Park w Krakowie

2017-08-25


Inwestycja Tyniecka Park to osiedle położone w jednej z najbardziej zielonych części Krakowa – tuż obok Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Kraków:

Jedną z kwestii priorytetowych branych pod uwagę przy zakupie mieszkania jest atrakcyjne otoczenie inwestycji. Za dobrą lokalizację uznaje się nie tylko obszary położone w pobliżu szlaków komunikacyjnych i infrastruktury handlowo-usługowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się bowiem te rejony, które oprócz wymienionych wyżej udogodnień cechują duże walory krajobrazowe. Bliskość terenów rekreacyjnych, zielone sąsiedztwo czy możliwość posiadania własnego, przydomowego ogródka – takie aspekty mieszczą się w aktualnych preferencjach nabywców nieruchomości. Popyt na tego rodzaju oferty można zaobserwować zwłaszcza w dużych, szybko rozwijających się aglomeracjach, których mieszkańcy coraz silniej odczuwają potrzebę kontaktu z naturą i znalezienia spokojnego, oddalonego od zgiełku, miejsca do życia.

Inwestycja Tyniecka Park to osiedle położone w jednej z najbardziej zielonych części Krakowa – tuż obok Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, przy ul. Tynieckiej 199B. Okolica przyciąga miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Niedaleko od osiedla znajduje się popularny wśród krakowian Zalew Zakrzówek – szczególnie lubiany przez amatorów nurkowania. Osoby uprawiające wspinaczkę korzystają z walorów pobliskiego Parku Skałki Twardowskiego. Nie brakuje również entuzjastów wycieczek spacerowych i rowerowych, którzy odwiedzają pobliskie Lasy Tynieckie czy Uroczysko Skotniki. Warto zwrócić uwagę, że 5-minutowa trasa dzieli osiedle od Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA, w którym można korzystać z basenów, siłowni, centrum spa czy torów kajakowych.

Dzięki liniom autobusowym okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Bliskość trasy A4 będzie natomiast dużym ułatwieniem dla osób często wyjeżdżających z miasta.

Działka, na której zaprojektowano inwestycję Tyniecka Park, zajmuje powierzchnię ponad 30 arów. Układ osiedla został przemyślny w taki sposób, by podkreślić walory widokowe najbliższej okolicy. Na terenie inwestycji przewidziano miejsce na indywidualne ogródki oraz starannie zagospodarowaną przestrzeń wspólną. Na najmłodszych mieszkańców czeka wewnętrzny plac zabaw. Inwestycja składa się z 14 funkcjonalnych, dwupoziomowych mieszkań. Ich powierzchnie wynoszą od 71 do 100 mkw. W większości lokali zaplanowano 3 sypialnie. Do mieszkań usytuowanych na I piętrze przynależą przestronne balkony. Na terenie osiedla wyznaczono zewnętrzne miejsca postojowe. Całość zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu oraz videodomofon.

Harmonogram inwestycji zakłada, że prace budowlane zakończą się w czerwcu 2018 r. Planowany termin oddania mieszkań do użytkowania to lipiec tego samego roku.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-08-25

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Przetarg nieruchomości...
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Apartamenty Lema
CHE162PI47
Sand Hotel ****

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna