Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Tęczowe - osiedle domów jednorodzinnych

2018-01-17

Osiedle Tęczowe - osiedle domów jednorodzinnych


Projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Witmar w podkrakowskim Giebułtowie przyciąga uwagę osób poszukujących kameralnej inwestycji w zabudowie domów jednorodzinnych.

Giebułtów:

W ramach Osiedla Tęczowego zaplanowano 10 domów mieszczących po 2 lokale mieszkaniowe. Łącznie w przedsięwzięciu udostępnionych zostanie 20 odrębnych mieszkań. Metraż każdego z nich będzie oscylować w granicach 71 mkw. Inwestycja zainteresuje szczególnie rodziny z dziećmi. Na komfortowe użytkowanie pozwolą dobrze zaprojektowane przestrzenie domów i ich przemyślane rozplanowanie. Przestronnie rozmieszczone pomieszczenia ułatwią zorganizowanie wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami domowników. W mieszkaniach przewidziano 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Ponadto do każdej z inwestycji przydzielono działkę o zróżnicowanej powierzchni. 


Dzięki temu, że inwestycja Osiedle Tęczowe to zespół domów jednorodzinnych z przynależnymi do nich działkami, istnieje możliwość wygospodarowania własnego ogródka. Pozwoli to mieszkańcom cieszyć się terenami zielonymi, zaaranżowanymi według indywidualnych upodobań. Jest to również miejsce, gdzie w przyjemny sposób można spędzić czas wolny i cieszyć się chwilami w gronie rodziny. Ponadto spokojna atmosfera, jaka panuje w okolicy, daje możliwość wyciszenia się i zrelaksowania. Odpoczynek w otoczeniu natury korzystnie wpływa na samopoczucie, dlatego też Osiedle Tęczowe zainteresuje domatorów i miłośników kameralnych klimatów. Zwolennicy aktywności fizycznej również znajdą tutaj dogodne dla nich formy wypoczynku. Ciche i atrakcyjne przyrodniczo tereny Giebułtowa stwarzają idealne warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów.

Zaleta wynikająca  z lokalizacji to także bliskość jednego z największych ośrodków miejskich w Polsce. Giebułtów jest bowiem położony w powiecie krakowskim, a połączenie ze stolicą Małopolski zapewnia komunikacja miejska. Bliskość tak znaczącego miasta, jakim jest Kraków to przede wszystkim dostęp do szeregu atutów, które niesie ze sobą tak dobrze rozwinięta metropolia. 


Inwestycja Osiedle Tęczowe to projekt realizowany przez firmę Witmar, działającą na rynku nieruchomości od kilkunastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się na jakość prowadzonych przedsięwzięć. Najlepsze materiały oraz odpowiednio dobierani fachowcy sprawiają, że do użytku oddawane są nieruchomości o wyjątkowym standardzie. Na datę udostępnienia Osiedla Tęczowego wyznaczono I kwartał 2019 r.  

Źródło: KRN.pl | 2018-01-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Apartamenty Lema
Sand Hotel ****

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna