Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Tęczowe - osiedle domów jednorodzinnych

2018-01-17

Osiedle Tęczowe - osiedle domów jednorodzinnych


Projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Witmar w podkrakowskim Giebułtowie przyciąga uwagę osób poszukujących kameralnej inwestycji w zabudowie domów jednorodzinnych.

Giebułtów:

W ramach Osiedla Tęczowego zaplanowano 10 domów mieszczących po 2 lokale mieszkaniowe. Łącznie w przedsięwzięciu udostępnionych zostanie 20 odrębnych mieszkań. Metraż każdego z nich będzie oscylować w granicach 71 mkw. Inwestycja zainteresuje szczególnie rodziny z dziećmi. Na komfortowe użytkowanie pozwolą dobrze zaprojektowane przestrzenie domów i ich przemyślane rozplanowanie. Przestronnie rozmieszczone pomieszczenia ułatwią zorganizowanie wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami domowników. W mieszkaniach przewidziano 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Ponadto do każdej z inwestycji przydzielono działkę o zróżnicowanej powierzchni. 


Dzięki temu, że inwestycja Osiedle Tęczowe to zespół domów jednorodzinnych z przynależnymi do nich działkami, istnieje możliwość wygospodarowania własnego ogródka. Pozwoli to mieszkańcom cieszyć się terenami zielonymi, zaaranżowanymi według indywidualnych upodobań. Jest to również miejsce, gdzie w przyjemny sposób można spędzić czas wolny i cieszyć się chwilami w gronie rodziny. Ponadto spokojna atmosfera, jaka panuje w okolicy, daje możliwość wyciszenia się i zrelaksowania. Odpoczynek w otoczeniu natury korzystnie wpływa na samopoczucie, dlatego też Osiedle Tęczowe zainteresuje domatorów i miłośników kameralnych klimatów. Zwolennicy aktywności fizycznej również znajdą tutaj dogodne dla nich formy wypoczynku. Ciche i atrakcyjne przyrodniczo tereny Giebułtowa stwarzają idealne warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów.

Zaleta wynikająca  z lokalizacji to także bliskość jednego z największych ośrodków miejskich w Polsce. Giebułtów jest bowiem położony w powiecie krakowskim, a połączenie ze stolicą Małopolski zapewnia komunikacja miejska. Bliskość tak znaczącego miasta, jakim jest Kraków to przede wszystkim dostęp do szeregu atutów, które niesie ze sobą tak dobrze rozwinięta metropolia. 


Inwestycja Osiedle Tęczowe to projekt realizowany przez firmę Witmar, działającą na rynku nieruchomości od kilkunastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się na jakość prowadzonych przedsięwzięć. Najlepsze materiały oraz odpowiednio dobierani fachowcy sprawiają, że do użytku oddawane są nieruchomości o wyjątkowym standardzie. Na datę udostępnienia Osiedla Tęczowego wyznaczono I kwartał 2019 r.  

Źródło: KRN.pl | 2018-01-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Willa Słowicza
Oaza Bronowice
Domy Piltza 16
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Budynek mieszkalny przy ul....

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki do kupieniakamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat Myślenickimieszkania na wynajem powiat M. Żorylokale użytkowe na wynajem gmina Celestynówdomy na sprzedaż gmina Zabierzówmieszkania na sprzedaż w Podbudnomieszkania na sprzedaż w Kałkowiedomy na sprzedaż w Pęciszewie

Deweloperzy