Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Sucha 17

Kraków, Łagiewniki, ul. Sucha

2020-10-06

Osiedle Sucha 17


Zamieszkaj w wygodnym, nowoczesnym i spełniającym najwyższe ekologiczne standardy segmencie w kameralnej okolicy na krakowskich Łagiewnikach.


Dom jednorodzinny daje znacznie większe poczucie komfortu i niezależności niż mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej. Zlokalizowane w spokojnej i zielonej, ale świetnie skomunikowanej z resztą miasta dzielnicy Krakowa Osiedle Sucha 17 może poszczycić się nie tylko najwyższym stopniem wygody, ale również zastosowaniem wielu ekologicznych, aktywnie wspierających środowisko naturalne rozwiązań.

W skład inwestycji wchodzą 4 domy w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 8 segmentów jednorodzinnych. Każdy z lokali mieszkalnych posiada powierzchnię powyżej 130 mkw., składa się z 6 pokoi i 2 łazienek usytuowanych na dwóch piętrach, ogródka, tarasu o powierzchni ok. 20 mkw. oraz zadaszonego miejsca postojowego.

Nowoczesny i wygodny dom w kameralnych Łagiewnikach

Lokalizacja w krakowskich Starych Łagiewnikach zapewnia spokojną, zieloną okolicę, bogatą w liczne tereny rekreacyjne, odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz niską, jednorodzinną zabudowę. Kameralne osiedle gwarantuje prywatność i niezależność – ograniczona liczba sąsiadów znacząco wpływa na codzienny komfort mieszkańców. Mimo że znajduje się nieco na uboczu, miejsce jest świetnie skomunikowane zarówno z centrum, jak i obwodnicą miasta. W niedalekiej odległości znajdują się centra handlowe, biurowce, restauracje, liczne firmy usługowe oraz placówki edukacyjne – jednym słowem wszystko, czego mieszkańcy mogą potrzebować na co dzień.

Każdy z domów posiada podwyższony standard, o czym świadczy, chociażby wyposażenie w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, centralny odkurzacz, zmiękczacz wody, alarm, wideodomofon czy instalację BMS (czyli system inteligentnego domu, umożliwiający zdalne sterowanie wieloma funkcjami budynku).

Dom, który dba o środowisko

Inwestycja powstała z dużą dbałością o ekologię. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii – każdy dom posiada instalację pod montaż paneli fotowoltaicznych. Odpowiednia termoizolacja, czyli solidne ocieplenie ścian oraz montaż dobrej jakości drzwi i okien pozwala na maksymalne zmniejszenie utraty ciepła z wnętrza budynku, a tym samym niższe zużycie energii. Pozytywnie przekłada się to nie tylko na wysokość rachunków, ale również stań środowiska.

Dodatkowo każda nieruchomość posiada powietrzne pompy ciepła (Saunier Duval Genia Air Split), które w połączeniu z instalacją fotowoltaiki dają możliwość niemalże bezkosztowego uzyskania ogrzewania i ciepłej wody.

Zastosowana rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła umożliwia nie tylko dostosowanie temperatury świeżego, nawiewanego z zewnątrz powietrza do potrzeb domowników, ale również oczyszczanie go z różnorodnych zanieczyszczeń i alergenów, co ma olbrzymie znaczenie w Krakowie – mieście, w którym stan powietrza niestety pozostawia wiele do życzenia. To doskonały sposób na zadbanie o jego jakość we własnym mieszkaniu, przy jednoczesnym zachowaniu wygody i oszczędności. To wszystko sprawia, że oferowane domy, mimo że wyróżniają się wysokim standardem oraz komfortem użytkowania, charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji.

Osiedle Sucha 17 zostanie oddane do użytku na początku IV kwartału 2021 r. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-10-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Słupeckidomy na sprzedaż powiat Średzkidomy na wynajem gmina Paprotniadomy na sprzedaż gmina Miastkodomy na wynajem w Woli Świnieckiejmieszkania na wynajem w Białynin-Południudomy na wynajem w Tarnowcu

Deweloperzy

);