Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Strobowska 38

2017-08-11


W Skierniewicach powstaje Osiedle Strobowska 38 – nowoczesny kompleks domów wolnostojących i szeregowych.

Skierniewice:

Osiedle Strobowska 38 to inwestycja skierowana do osób, które postrzegają projekty mieszkaniowe jako urbanistyczną całość, obejmującą nie tylko budynki mieszkalne, ale także starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne i tereny zielone. W ramach I etapu projektu w Skierniewicach powstanie 25 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domy jednorodzinne wolnostojące. Kolejny etap inwestycji zakłada realizację 24 budynków: 22 domów szeregowych oraz 2 wolnostojących.

Osiedle usytuowano przy ul. Strobowskiej. Położenie inwestycji zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej oraz węzła autostrady A2 – Nieborów (dojazd zajmuje ok. 15 minut). Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy osiedla będą mogli skrócić czas dotarcia do tras wylotowych z miasta. Kompleks Osiedle Strobowska 38 został zaprojektowany jako ogrodzona przestrzeń mieszkalna, oddalona od ulicznego zgiełku, zapewniająca poczucie prywatności. Warto zwrócić uwagę, że do każdego domu przyporządkowano niezależną działkę, którą można zagospodarować np. urządzając przydomowy ogród.

O komforcie codziennego życia decyduje również bliskość terenów zielonych. Zielone otoczenie jest bowiem jednym z aspektów najczęściej branych pod uwagę przy wyborze inwestycji mieszkaniowej. Inwestor osiedla – spółka ELIN-GESLAN Sp. z o.o. – wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom. W projekcie przewidziano wspólne tereny wypoczynkowe i rekreacyjne. W granicach osiedla wyznaczone zostaną aleje spacerowe. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano plac zabaw.

Wyznacznikami architektury osiedla są estetyka i funkcjonalność. Nowoczesny design i dbałość o detale zestawiono z wysokim standardem wykończenia. Całości dopełnia okoliczny krajobraz, który budzi skojarzenia z wakacyjnym wypoczynkiem na łonie natury. Weekendy z pewnością umilą spacery czy wycieczki rowerowe po okolicy. Osiedle Strobowska 38 to dobry wybór zarówno dla osób, które pragną zwolnić tempo życia, obcując z przyrodą, jak i tych, dla których ważna jest aktywność, także sportowa.

Oferta sprzedaży domów zakłada elastyczne podejście do projektowania wnętrza. Podejmując decyzję o zakupie na etapie budowy, nabywcy otrzymają możliwość wyboru spośród kilku wariantów powierzchni użytkowej i układu funkcjonalnego pomieszczeń.

Ceny domów kształtują się na poziomie od 3990 do 4200 zł/mkw.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-08-11

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Mój Dom Etap IV
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Osiedle Klonowe 14
Villa sento

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl