Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Słoneczne Tarasy III - rodzinna atmosfera

2017-06-19


Metropolis rozpoczął realizację kolejnego etapu Osiedla Słoneczne Tarasy przy ul. Mokrej w Bibicach.

gm. Zielonki, Bibice:

Domy w zabudowie szeregowej to opcja wyjątkowo zachęcająca dla rodzin z dziećmi. Kameralne osiedle spełni oczekiwania osób ceniących sobie komfortowe życie w spokojnej okolicy. W podkrakowskich Bibicach przy ul. Mokrej grupa Metropolis rozpoczęła prace budowlane dla III etapu Osiedla Słoneczne Tarasy. Powstające w szeregach budynki są budowane w oparciu o tradycyjną technologię. Oddawane do użytkowania w stanie deweloperskim, umożliwiają wykończenie według indywidualnych potrzeb. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń, aranżacja wnętrz nie będzie stanowiła problemu. Projektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, są odpowiedzią na oczekiwania współczesnych nabywców. Słoneczne Tarasy to osiedle zamknięte wyposażone w wideodomofony, co daje poczucie bezpieczeństwa. Rodzice spokojnie będą mogli zrelaksować się podczas aktywnych zabaw ich dzieci na wolnej przestrzeni. Bibice charakteryzują się terenami zielonymi, gdzie każdy z mieszkańców przyjemnie spędzi czas wolny. Oprócz tego do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną własne ogródki. Ten atut przyszli nabywcy Słonecznych Tarasów docenią szczególnie podczas ciepłych pór roku.

Tym, co wyróżnia osiedle Słoneczne Tarasy, jest lokalizacja. Położone w Bibicach – założonej w XVI wieku wsi, która przyciągnęła osadników sprzyjającymi warunkami takimi jak m.in. mocne nasłonecznienie – zapewni optymalną jakość życia. Z dala od miejskiego zgiełku i gwarnych aglomeracji, pozwala cieszyć się ciszą i korzyściami płynącymi z mieszkania w małej miejscowości. Jednocześnie dobre skomunikowanie tego obszaru z centrum Krakowa, umożliwia sprawne i łatwe przemieszczanie się do tętniącej życiem stolicy Małopolski.

Osiedle Słoneczne Tarasy III to etap, będący kontynuacją zabudowy powstałej we wcześniejszych pracach. Spore zainteresowanie poprzednimi domami świadczy o zaletach przedsięwzięcia. Za jego atrakcyjnością przemawiają również ceny – koszt metra kwadratowego domu na Osiedlu grupy Metropolis wahają się w przedziale od 4 107 do 4 695 zł. Swobodę użytkowania gwarantują powierzchnie mieszczące się w obrębie ponad 85 mkw. 

Inwestycja posiada pozwolenie na budowę, a kupujący nie muszą martwić się o żadne formalności. Osiedle Słoneczne Tarasy zostanie oddane do użytkowania w III kwartale 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Osiedle Klonowe 14
Mój Dom Etap IV
Villa sento

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl