Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Słoneczne Tarasy III - rodzinna atmosfera

2017-06-19


Metropolis rozpoczął realizację kolejnego etapu Osiedla Słoneczne Tarasy przy ul. Mokrej w Bibicach.

gm. Zielonki, Bibice:

Domy w zabudowie szeregowej to opcja wyjątkowo zachęcająca dla rodzin z dziećmi. Kameralne osiedle spełni oczekiwania osób ceniących sobie komfortowe życie w spokojnej okolicy. W podkrakowskich Bibicach przy ul. Mokrej grupa Metropolis rozpoczęła prace budowlane dla III etapu Osiedla Słoneczne Tarasy. Powstające w szeregach budynki są budowane w oparciu o tradycyjną technologię. Oddawane do użytkowania w stanie deweloperskim, umożliwiają wykończenie według indywidualnych potrzeb. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń, aranżacja wnętrz nie będzie stanowiła problemu. Projektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, są odpowiedzią na oczekiwania współczesnych nabywców. Słoneczne Tarasy to osiedle zamknięte wyposażone w wideodomofony, co daje poczucie bezpieczeństwa. Rodzice spokojnie będą mogli zrelaksować się podczas aktywnych zabaw ich dzieci na wolnej przestrzeni. Bibice charakteryzują się terenami zielonymi, gdzie każdy z mieszkańców przyjemnie spędzi czas wolny. Oprócz tego do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną własne ogródki. Ten atut przyszli nabywcy Słonecznych Tarasów docenią szczególnie podczas ciepłych pór roku.

Tym, co wyróżnia osiedle Słoneczne Tarasy, jest lokalizacja. Położone w Bibicach – założonej w XVI wieku wsi, która przyciągnęła osadników sprzyjającymi warunkami takimi jak m.in. mocne nasłonecznienie – zapewni optymalną jakość życia. Z dala od miejskiego zgiełku i gwarnych aglomeracji, pozwala cieszyć się ciszą i korzyściami płynącymi z mieszkania w małej miejscowości. Jednocześnie dobre skomunikowanie tego obszaru z centrum Krakowa, umożliwia sprawne i łatwe przemieszczanie się do tętniącej życiem stolicy Małopolski.

Osiedle Słoneczne Tarasy III to etap, będący kontynuacją zabudowy powstałej we wcześniejszych pracach. Spore zainteresowanie poprzednimi domami świadczy o zaletach przedsięwzięcia. Za jego atrakcyjnością przemawiają również ceny – koszt metra kwadratowego domu na Osiedlu grupy Metropolis wahają się w przedziale od 4 107 do 4 695 zł. Swobodę użytkowania gwarantują powierzchnie mieszczące się w obrębie ponad 85 mkw. 

Inwestycja posiada pozwolenie na budowę, a kupujący nie muszą martwić się o żadne formalności. Osiedle Słoneczne Tarasy zostanie oddane do użytkowania w III kwartale 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Budynek mieszkalny przy ul....
Apartamenty Lema
Sand Hotel ****
Przetarg nieruchomości...
Oaza Bronowice

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna