Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Sąsiadów Etap II - wielkomiejska wygoda w spokojnej okolicy

2018-01-15


Zabudowa domów jednorodzinnych to opcja atrakcyjna dla osób, które cenią sobie kameralną atmosferę. Miejsce, gdzie panuje cisza stwarza idealne warunki do tego, by w domowym zaciszu odpocząć od obowiązków zawodowych i cieszyć się towarzystwem najbliższych.

Kraków, Sidzina:

Mieszczące się przy ulicy Leona Petrażyckiego w Krakowie Osiedle Sąsiadów, to zespół 8 domów w bliźniaczej zabudowie, gdzie swoje lokum znajdzie 16 rodzin. Zastosowane podczas budowy rozwiązania techniczne oraz przejawiająca się już na etapie projektowania dbałość o środowisko naturalne, pozwoliły uzyskać nowoczesną inwestycję mieszkaniową. Charakteryzująca ją funkcjonalność sprawi, że każdy mieszkaniec będzie mógł poczuć, że jest u siebie, w dopasowanym do swoich potrzeb lokum.

Zarówno lokalizacja Osiedla Sąsiadów, jak i jego najbliższe otoczenie sprawiają, że mieszkańcy nie będą musieli wybierać pomiędzy wielkomiejską wygodą a urokami wiejskich miejscowości. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone zachęcają do aktywnych form wypoczynku. Sposób na spędzenie wolnego czasu znajdą tutaj miłośnicy przejażdżek rowerowych i zwolennicy spacerów. Rodziny z dziećmi zadowoli przebywanie na łonie natury oraz możliwość pozostawienia pociech na placu zabaw czy ogrodzonym wielofunkcyjnym boisku. Oprócz atrakcyjnych części wspólnych deweloper zatroszczył się, by mieszkańcy mieli dostęp do własnych ogródków oraz wygodnych miejsc parkingowych.

Korzystne położenie inwestycji oraz sprawnie funkcjonujące na tym terenie połączenia komunikacyjne, zapewnią wygodny dojazd do centrum miasta i pozostałych rejonów Krakowa. W niespełna 25 minut można dotrzeć do Rynku Głównego czy historycznej dzielnicy Kazimierz. Biegnąca w pobliżu Szybka Kolej Aglomeracyjna pozwoli z łatwością dojechać do pobliskich miejscowości jak np. Skawina. Ponadto dobrze rozwinięta infrastruktura pozwala mieć w zasięgu kilku kroków najważniejsze miejsca, tj. sklepy, centra handlowe czy placówki edukacyjne.

W celu zapewnienia mieszkańcom najwyższego poziomu wygody i komfortu domy na Osiedlu Sąsiadów wyposażono w system domu inteligentnego, co zagwarantuje nie tylko dopasowanie funkcjonowania sprzętów i urządzeń domowych do stylu i trybu życia mieszkańców, ale przede wszystkim umożliwi kontrolę efektywności energetycznej. Tym samym pozytywnie wpłynie to na domowy budżet.

W ramach realizowanego obecnie II etapu Osiedla Sąsiadów, deweloper przygotował dla swoich klientów 8 domów o powierzchni ponad 103 mkw. Termin oddania do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-15

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
CHE162PI47
Apartamenty Lema

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna