Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Popielove

2017-10-31


Z myślą o osobach, dla których gwarne i tłoczne miasto nie jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, spółka INVESTIN przygotowała ofertę mieszkaniową w podkrakowskich Zielonkach.

Kraków, Zielonki:

Odległość dzieląca Zielonki od Krakowa pozwala cieszyć się bliskością metropolii i wynikającymi z niej korzyściami, a jednocześnie zadowoli tych wszystkich, którzy miejsca swojego zamieszkania poszukują w spokojnej okolicy, gdzie panuje atmosfera przypominająca wiejską sielankę. Osiedle mieści się przy ul. Na Popielówkę. Dzięki dogodnej lokalizacji dotarcie do centrum miasta zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Wynikający z tego komfort docenią osoby, którym zależy na sprawnym przemieszczaniu się. 

Przygotowany przez spółkę projekt Osiedle Popielove to kompleks 23 obiektów jednorodzinnych, zrealizowanych w zabudowie bliźniaczej. Na klientów czekają domy o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 100,6 do 123,86 mkw. Zróżnicowane układy pomieszczeń umożliwią dopasowanie aranżacji do własnych potrzeb, a ich funkcjonalne rozmieszczenie ułatwi praktyczne zaplanowanie wnętrza. W każdym z domów wygospodarowano 4 lub 5 pokoi, a cena za metr kwadratowy waha się od 4 423 do 4 871 zł/mkw.

Osiedle Popielove to nie tylko starannie zaprojektowane mieszkania, ale również oryginalna architektura całej zabudowy. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło na osiągnięcie ciekawego efektu estetycznego. Do budowy wykorzystano materiały wysokiej jakości, co sprawia, że cała inwestycja charakteryzuje się standardem, który zadowoli osoby ceniące wygodę. Na komfort użytkowania wpłyną zamontowane grzejniki panelowe, a także podłogowe centralne ogrzewanie w kuchni i łazience. Domy udostępniane w ramach przedsięwzięcia są adresowane przede wszystkim do rodzin, stąd kolejny jego atut, jakim są przestronne wnętrza. Duże salony oraz przydomowe ogródki zachęcają do nawiązywania relacji i wspólnego spędzania czasu. Ciekawe wykorzystanie wolnych chwil ułatwi także wyjątkowa lokalizacja Osiedla Popielovego. Niewielkie odległości dzielące ul. Na Popielówkę oraz Dolinki Krakowskie czy Ojcowski Park Narodowy to okazja do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Dodatkowo już w Zielonkach rozpoczyna się Szlak Orlich Gniazd. Dostępność terenów zielonych to jeden z najważniejszych aspektów podczas wyboru inwestycji mieszkaniowej.

Teren zabudowy został w przemyślany sposób zagospodarowany. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekają miejsca postojowe. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa ogrodzono tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne części osiedla

Domy na Osiedlu Popielovym są gotowe do użytkowania.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-31

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Villa sento
Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna