Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Pasteura

2018-04-27


Inwestycja firmy Tętnowski Development łączy w sobie zalety zacisznego, kameralnego osiedla, z nowoczesnymi rozwiązaniami odpowiednimi dla miejskiego stylu życia.

Osiedle Pasteura, położne przy ul. Pasteura w dzielnicy Prądnik Biały, to propozycja zarówno dla rodzin, które szczególnie docenią bliskość terenów zielonych i infrastrukturę rekreacyjną, jak i dla klientów pragnących miejsca, w którym można na chwilę zwolnić i odpocząć od głośnego, zatłoczonego centrum miasta. Inwestycja znajduje się w odległości 4,5 km od Rynku Głównego, czyli na tyle blisko, by dojazd komunikacją miejską nie stanowił problemu. W rejonie osiedla kursuje 7 linii autobusowych.

Warto spojrzeć na zakup mieszkania perspektywicznie. Atrakcyjność tej lokalizacji będzie rosnąć w najbliższych latach wraz z kolejnymi projektami infrastrukturalnymi, na przykład komunikację z centrum i innymi częściami Krakowa ulepszy dodatkowo nowa linia tramwajowa, której budowę zaplanował Urząd Miasta. Aktualnie dzielnica charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową.

Mieszkańcy okolicy mają ułatwiony dostęp do Parku Krowoderskiego i Parku Tadeusza Kościuszki. Oprócz tego w obrębie osiedla zaprojektowano funkcjonalne części wspólne. Do rekreacji służą m.in. ścieżki spacerowe i bezpieczne place zabaw. Inwestor przewidział również specjalne miejsce do gry w szachy na wolnym powietrzu.

W projekcie architektonicznym zwraca uwagę kameralna forma osiedla o niskiej zabudowie trzykondygnacyjnej. Łącznie zostanie zrealizowanych 88 funkcjonalnych mieszkań (1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych) z dostępem do wind. Powierzchnie lokali dostosowano do zróżnicowanych potrzeb nabywców. Oferowane metraże wynoszą od 32 do 79 mkw. Dodatkową przestrzenią użytkową będą balkony lub tarasy przylegające do mieszkań a na parterach atrakcyjne ogródki. Na terenie osiedla zaplanowano miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Dzięki stonowanej kolorystyce elewacji i przemyślanemu układowi urbanistycznemu Osiedle Pasteura wyróżnia elegancja i harmonijne zagospodarowanie przestrzeni oraz terenów zielonych Zakończenie budowy zaplanowano na IV kw. 2019 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Olkuskimieszkania na sprzedaż powiat Tomaszowskimieszkania na wynajem gmina Tomicedomy na wynajem gmina Rachaniemieszkania na sprzedaż w Sugajenkumieszkania na sprzedaż w Kamieńczycachdomy na wynajem w Wiśniewie

Deweloperzy

);