Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Pasteura

2018-04-27


Inwestycja firmy Tętnowski Development łączy w sobie zalety zacisznego, kameralnego osiedla, z nowoczesnymi rozwiązaniami odpowiednimi dla miejskiego stylu życia.

Osiedle Pasteura, położne przy ul. Pasteura w dzielnicy Prądnik Biały, to propozycja zarówno dla rodzin, które szczególnie docenią bliskość terenów zielonych i infrastrukturę rekreacyjną, jak i dla klientów pragnących miejsca, w którym można na chwilę zwolnić i odpocząć od głośnego, zatłoczonego centrum miasta. Inwestycja znajduje się w odległości 4,5 km od Rynku Głównego, czyli na tyle blisko, by dojazd komunikacją miejską nie stanowił problemu. W rejonie osiedla kursuje 7 linii autobusowych.

Warto spojrzeć na zakup mieszkania perspektywicznie. Atrakcyjność tej lokalizacji będzie rosnąć w najbliższych latach wraz z kolejnymi projektami infrastrukturalnymi, na przykład komunikację z centrum i innymi częściami Krakowa ulepszy dodatkowo nowa linia tramwajowa, której budowę zaplanował Urząd Miasta. Aktualnie dzielnica charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową.

Mieszkańcy okolicy mają ułatwiony dostęp do Parku Krowoderskiego i Parku Tadeusza Kościuszki. Oprócz tego w obrębie osiedla zaprojektowano funkcjonalne części wspólne. Do rekreacji służą m.in. ścieżki spacerowe i bezpieczne place zabaw. Inwestor przewidział również specjalne miejsce do gry w szachy na wolnym powietrzu.

W projekcie architektonicznym zwraca uwagę kameralna forma osiedla o niskiej zabudowie trzykondygnacyjnej. Łącznie zostanie zrealizowanych 88 funkcjonalnych mieszkań (1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych) z dostępem do wind. Powierzchnie lokali dostosowano do zróżnicowanych potrzeb nabywców. Oferowane metraże wynoszą od 32 do 79 mkw. Dodatkową przestrzenią użytkową będą balkony lub tarasy przylegające do mieszkań a na parterach atrakcyjne ogródki. Na terenie osiedla zaplanowano miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Dzięki stonowanej kolorystyce elewacji i przemyślanemu układowi urbanistycznemu Osiedle Pasteura wyróżnia elegancja i harmonijne zagospodarowanie przestrzeni oraz terenów zielonych Zakończenie budowy zaplanowano na IV kw. 2019 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna