Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Matematyków w Krakowie

2017-01-27


Wyróżnikiem inwestycji Osiedle Matematyków jest z pewnością szczególna dbałość o jakość zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Kraków:

Ulica im. Tadeusza Ważewskiego, należąca do dzielnicy Swoszowice, to zaciszny zakątek Krakowa, który za sprawą inwestycji Osiedle Matematyków stanie się odpowiednim miejscem do życia dla osób potrzebujących poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Właśnie tutaj firma AVIV Development ulokowała projekt mieszkaniowy, przygotowany z myślą o świadomych nabywcach, ceniących wysoką jakość wykonania, nowoczesne technologie oraz niebanalne rozwiązania architektoniczne. W ramach tego przedsięwzięcia zaprojektowano 8 domów w zabudowie bliźniaczej, które łącznie stanowią ogrodzony kompleks, oddzielony od ulicznego ruchu.

Warto zwrócić uwagę, że domy są bardzo dobrze doświetlone, za pomocą dużych, odpowiednio rozmieszczonych przeszkleń. W projekcie wnętrza uwzględniono m.in. okazałe okno z wyjściem na taras, gdzie można odpoczywać w cieplejsze dni. Zimą oczekiwany komfort zapewni kominek, przyłączony do instalacji CO – dzięki czemu okaże się czymś więcej niż tylko ciekawym elementem aranżacji salonu. Oryginalną ozdobą wnętrza są nowoczesne, ażurowe schody.

Każdy dom został podzielony na funkcjonalne strefy: nocną z czterema wygodnymi sypialniami oraz dzienną, którą tworzy otwarta przestrzeń, łącząca w sobie salon, jadalnię i kuchnię. Decydując się na taki układ pomieszczeń, deweloper pozostawił nabywcom znaczną swobodę w zakresie adaptacji wnętrza, co jest atutem oferty, przede wszystkim z perspektywy osób, którym szczególnie zależy na podkreśleniu indywidualnego charakteru swojego domu. W budynkach przewidziano również łazienki z prysznicem, spiżarki i pomieszczenia gospodarcze. Do dyspozycji nabywców oddane zostaną także przestronne garaże. Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców stanowią balkony przylegające do dwóch pokoi. Całkowite powierzchnie oferowanych domów wynoszą 167,20 mkw.

Wyróżnikiem inwestycji Osiedle Matematyków jest z pewnością szczególna dbałość o jakość zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych, a także wykorzystywanie nowinek technicznych, w celu zapewnienia trwałości i bezpieczeństwa konstrukcji oraz ułatwienia późniejszej eksploatacji budynków. Deweloper sięgnął po innowacyjne rozwiązania, takie jak m.in. system rynnowy Galeco przeznaczony do montażu w ociepleniu budynków, czy ceramiczna dachówka firmy Creaton.

Osiedle znajduje się poza ścisłym centrum Krakowa. Tę kameralną lokalizację docenią zwłaszcza rodziny wychowujące dzieci czy osoby, które odczuwają potrzebę wytchnienia od głośnych i zatłoczonych rejonów miasta. Zakup nieruchomości w ramach inwestycji Osiedle Matematyków nie musi jednak wiązać się z rezygnacją z atrakcji centrum Krakowa. Czas dojazdu do Starego Miasta czy Kazimierza nie przekroczy ok. 19 minut. Warto dodać, że w najbliższej okolicy osiedla znajdują się, m.in. sklep spożywczy i restauracja KFC, a nieco dalej: Międzynarodowa Szkoła w Krakowie, Centrum Handlowe Zakopianka oraz galeria Solvay Park.

Ceny wprowadzonych do sprzedaży domów kształtują się na poziomie 3529-3828 zł/mkw.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna