Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Harmonia

2018-04-27


Bliskość terenów zielonych, cisza i spokój to cechy charakterystyczne Osiedla Harmonia. Przy ul. Bartla w Krakowie powstała inwestycja mieszkaniowa.

W ofercie spółki Bartla Development dostępne są mieszkania zarówno w budynku, który został już oddany do użytkowania, jak i lokale z pozostałych 2 etapów, z okresem realizacji przewidzianym na II kwartał 2018 r. i I kwartał 2019 r.

Lokalizacja na Klinach, w jednym z najspokojniejszych rejonów miasta, pozwala na odseparowanie się od zgiełku miasta i zamieszkanie w pobliżu terenów zielonych. Jednocześnie atutem miejsca jest intensywny rozwój, jaki tam nastąpił w ostatnich latach. Dzięki temu jest ono bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, a w sąsiedztwie znajdują się niezbędne punkty handlowo-usługowe. Do rozbudowy infrastruktury obszaru może przyczynić się planowany w okolicy program „Mieszkanie Plus”. Atut, jaki się z tym wiąże dla mieszkańców Osiedla Harmonia, to nowe placówki edukacyjne, boiska i miejsca zabaw dla dzieci. Co więcej, jest prawdopodobieństwo, że zostanie utworzona III linia metra.

Czytaj więcej o "Mieszkaniu Plus" w Krakowie

Doświadczenie, jakie zdobył deweloper w budownictwie mieszkaniowym, sprawia, że prowadzone przez niego projekty powstają z troską o najwyższą jakość. Przejawia się to nie tylko w wykorzystywanych materiałach, ale również w architekturze i jej walorach estetycznych. Wieloletnia obserwacja zmieniających się potrzeb klientów pozwoliła na optymalne dostosowanie inwestycji do oczekiwań przyszłych mieszkańców. W związku z tym na Osiedlu Harmonia powstanie największe w Krakowie Osiedlowe Centrum Rozrywki, do którego dostęp będą mieli jedynie mieszkańcy. Na jego terenie, liczącym 1500 mkw. zaplanowano plac zabaw, boisko do piłki nożnej i koszykówki czy altanki z grillami ogrodowymi.

Tym, co wyróżnia ofertę spółki Bartla Development, jest również prowadzenie zamkniętego rachunku powierniczego jako gwarancji bezpieczeństwa, co oznacza, że inwestycja powstaje ze środków własnych inwestora, a nie za pieniądze nabywców. Oprócz tego deweloper zastosował system płatności10/90, dzięki czemu po umowie deweloperskiej wpłaca się jedynie 10 proc. ceny mieszkania, natomiast pozostałą część dopiero po zamknięciu procesu budowlanego.

Lokale udostępniane w Osiedlu Harmonia liczą od ponad 22 do 70 mkw., a ich ceny rozpoczynają się już od 4 999 zł. Do wyboru są zarówno kawalerki, 4-pokojowe mieszkania, jak i tradycyjne powierzchnie z 2 lub 3 pokojami.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-27

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Sand Hotel ****

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna