Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Harmonia

2018-05-25


Bliskość terenów zielonych, cisza i spokój to cechy charakterystyczne Osiedla Harmonia. Przy ul. Bartla w Krakowie powstała inwestycja mieszkaniowa.

W ofercie spółki Bartla Development dostępne są mieszkania zarówno w budynku, który został już oddany do użytkowania, jak i lokale z pozostałych 2 etapów, z okresem realizacji przewidzianym na II kwartał 2018 r. i I kwartał 2019 r.

Lokalizacja na Klinach, w jednym z najspokojniejszych rejonów miasta, pozwala na odseparowanie się od zgiełku miasta i zamieszkanie w pobliżu terenów zielonych. Jednocześnie atutem miejsca jest intensywny rozwój, jaki tam nastąpił w ostatnich latach. Dzięki temu jest ono bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, a w sąsiedztwie znajdują się niezbędne punkty handlowo-usługowe. Do rozbudowy infrastruktury obszaru może przyczynić się planowany w okolicy program „Mieszkanie Plus”. Atut, jaki się z tym wiąże dla mieszkańców Osiedla Harmonia, to nowe placówki edukacyjne, boiska i miejsca zabaw dla dzieci. Co więcej, jest prawdopodobieństwo, że zostanie utworzona III linia metra.

Czytaj więcej o "Mieszkaniu Plus" w Krakowie

Doświadczenie, jakie zdobył deweloper w budownictwie mieszkaniowym, sprawia, że prowadzone przez niego projekty powstają z troską o najwyższą jakość. Przejawia się to nie tylko w wykorzystywanych materiałach, ale również w architekturze i jej walorach estetycznych. Wieloletnia obserwacja zmieniających się potrzeb klientów pozwoliła na optymalne dostosowanie inwestycji do oczekiwań przyszłych mieszkańców. W związku z tym na Osiedlu Harmonia powstanie największe w Krakowie Osiedlowe Centrum Rozrywki, do którego dostęp będą mieli jedynie mieszkańcy. Na jego terenie, liczącym 1500 mkw. zaplanowano plac zabaw, boisko do piłki nożnej i koszykówki czy altanki z grillami ogrodowymi.

Tym, co wyróżnia ofertę spółki Bartla Development, jest również prowadzenie zamkniętego rachunku powierniczego jako gwarancji bezpieczeństwa, co oznacza, że inwestycja powstaje ze środków własnych inwestora, a nie za pieniądze nabywców. Oprócz tego deweloper zastosował system płatności10/90, dzięki czemu po umowie deweloperskiej wpłaca się jedynie 10 proc. ceny mieszkania, natomiast pozostałą część dopiero po zamknięciu procesu budowlanego.

Lokale udostępniane w Osiedlu Harmonia liczą od ponad 22 do 70 mkw., a ich ceny rozpoczynają się już od 4 999 zł. Do wyboru są zarówno kawalerki, 4-pokojowe mieszkania, jak i tradycyjne powierzchnie z 2 lub 3 pokojami.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-25

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Garwolińskidomy na sprzedaż powiat M. Nowy Sączmieszkania na wynajem gmina Bobrownikidomy na sprzedaż gmina Kozienicedomy na wynajem w Bielancedomy na sprzedaż w Koźledomy na wynajem w Pawełkach

Deweloperzy

);