Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Europejskie - kompleksowa inwestycja

2017-07-06


W ofercie sprzedaży w ramach krakowskiej inwestycji Osiedle Europejskie znajdują się aktualnie etapy „Kopenhaga” I „Bruksela”.

Osiedle Europejskie to wieloetapowa inwestycja realizowana na terenie krakowskiego Ruczaju – jednej z najprężniej rozwijających się części miasta. W ciągu 12 lat realizowania kolejnych etapów projektu firma Novo Maar Sp. z o.o. sięgała po wysokie standardy i najlepsze rozwiązania stosowane w budownictwie krajów Europy. Nie bez przyczyny poszczególne etapy inwestycji noszą nazwy wybranych europejskich miast, z których inwestor czerpie inspiracje w zakresie estetyki i rozwiązań funkcjonalnych.


Ulokowanie kompleksu w dzielnicy Dębniki wiąże się z udogodnieniami komunikacyjnymi oraz dostępem do rozbudowanej infrastruktury. Odległość 6,5 km od ścisłego centrum miasta pozwoli cieszyć się spokojem i bliskością rozległych obszarów zielonych oraz terenów rekreacyjnych, w tym Zakrzówka, ścieżek rowerowych i spacerowych czy stadniny koni. Ze względu na fakt, że dzielnica cieszy się popularnością wśród młodych ludzi, rodzin i przedsiębiorców, sieć połączeń komunikacji miejskiej jest tutaj dobrze rozwinięta, dając mieszkańcom możliwość sprawnego dojazdu do pozostałych rejonów miasta. Zlokalizowany w Dębnikach Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego jest jednym z elementów zachęcających do inwestowania w studenckie mieszkania pod wynajem. Co więcej, dostępność miejsc pracy powoduje, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się na związanie swojej przyszłości z dzielnicą i zamieszkanie w niej na stałe.


W koncepcji Osiedla Europejskiego projektanci uwzględnili potrzeby współczesnych rodzin, dla których ważne są: oszczędność czasu, zdrowe i bezpieczne otoczenie, atrakcyjne formy rekreacji oraz bogate zaplecze handlowo-usługowe. Warto zwrócić uwagę, że na terenie inwestycji zaplanowano boiska sportowe, wewnętrzne przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci. Sąsiedzkiej integracji sprzyjają także starannie wykończone, atrakcyjne przestrzenie wspólne.


W ofercie sprzedaży znajdują się aktualnie etapy „Kopenhaga” I „Bruksela”. Pierwszy z nich, usytuowany przy ul. M. Bobrzyńskiego opiera się na skandynawskich standardach, takich jak funkcjonalność, innowacyjność i bezpieczeństwo. W bezpośrednim otoczeniu budynków przewidziano patio z alejkami spacerowymi, strefę relaksu z oczkiem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci. Deweloper zakończył budowę obiektów A, B i C, które oferują 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania. Aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania, w granicach osiedla zaplanowano naziemne i podziemne miejsca postojowe.

W ramach etapu „Bruksela” przy ul. Plitza zaprojektowano 3 budynki, w których przewidziano łącznie 195 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Cystersów 26
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Mój Dom Etap IV
START Office
Słoneczny Zakątek
Aleja Zbożowa etap III, IV
Projekt inwestycyjny -...
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Marine Hotel *****
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Lokale biurowe w centrum...
Osiedle Klonowe 14
Inwestycja Imperial Business...
Villa sento

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl