Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Europejskie - kompleksowa inwestycja

2017-07-06


W ofercie sprzedaży w ramach krakowskiej inwestycji Osiedle Europejskie znajdują się aktualnie etapy „Kopenhaga” I „Bruksela”.

Osiedle Europejskie to wieloetapowa inwestycja realizowana na terenie krakowskiego Ruczaju – jednej z najprężniej rozwijających się części miasta. W ciągu 12 lat realizowania kolejnych etapów projektu firma Novo Maar Sp. z o.o. sięgała po wysokie standardy i najlepsze rozwiązania stosowane w budownictwie krajów Europy. Nie bez przyczyny poszczególne etapy inwestycji noszą nazwy wybranych europejskich miast, z których inwestor czerpie inspiracje w zakresie estetyki i rozwiązań funkcjonalnych.


Ulokowanie kompleksu w dzielnicy Dębniki wiąże się z udogodnieniami komunikacyjnymi oraz dostępem do rozbudowanej infrastruktury. Odległość 6,5 km od ścisłego centrum miasta pozwoli cieszyć się spokojem i bliskością rozległych obszarów zielonych oraz terenów rekreacyjnych, w tym Zakrzówka, ścieżek rowerowych i spacerowych czy stadniny koni. Ze względu na fakt, że dzielnica cieszy się popularnością wśród młodych ludzi, rodzin i przedsiębiorców, sieć połączeń komunikacji miejskiej jest tutaj dobrze rozwinięta, dając mieszkańcom możliwość sprawnego dojazdu do pozostałych rejonów miasta. Zlokalizowany w Dębnikach Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego jest jednym z elementów zachęcających do inwestowania w studenckie mieszkania pod wynajem. Co więcej, dostępność miejsc pracy powoduje, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się na związanie swojej przyszłości z dzielnicą i zamieszkanie w niej na stałe.


W koncepcji Osiedla Europejskiego projektanci uwzględnili potrzeby współczesnych rodzin, dla których ważne są: oszczędność czasu, zdrowe i bezpieczne otoczenie, atrakcyjne formy rekreacji oraz bogate zaplecze handlowo-usługowe. Warto zwrócić uwagę, że na terenie inwestycji zaplanowano boiska sportowe, wewnętrzne przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci. Sąsiedzkiej integracji sprzyjają także starannie wykończone, atrakcyjne przestrzenie wspólne.


W ofercie sprzedaży znajdują się aktualnie etapy „Kopenhaga” I „Bruksela”. Pierwszy z nich, usytuowany przy ul. M. Bobrzyńskiego opiera się na skandynawskich standardach, takich jak funkcjonalność, innowacyjność i bezpieczeństwo. W bezpośrednim otoczeniu budynków przewidziano patio z alejkami spacerowymi, strefę relaksu z oczkiem wodnym oraz plac zabaw dla dzieci. Deweloper zakończył budowę obiektów A, B i C, które oferują 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania. Aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania, w granicach osiedla zaplanowano naziemne i podziemne miejsca postojowe.

W ramach etapu „Bruksela” przy ul. Plitza zaprojektowano 3 budynki, w których przewidziano łącznie 195 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Villa sento
CHE162PI47
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna