Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Bobrzyńskiego Budynek Przemiarki 24

2017-10-31


W dzielnicy Dębniki Inter-Bud Developer zrealizował inwestycję Osiedle Bobrzyńskiego Budynek Przemiarki 24. Mieszkania są gotowe do odbioru.

Dogodna lokalizacja to jeden z najważniejszych aspektów towarzyszących podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Kwestia ta jest szczególnie istotna podczas zakupu nieruchomości w dużych miastach, gdyż lokal może służyć nie tylko zaspokojeniu własnych potrzeb mieszkaniowych, ale także stanowić inwestycję. Jednym z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa jest Ruczaj, należący do dzielnicy Dębniki. Sprawnie działająca na tym obszarze komunikacja miejska gwarantuje komfortowe przemieszczanie się w pozostałe części miasta, a rozbudowana infrastruktura zapewnia dostęp do codziennie odwiedzanych punktów, tj. sklepy czy placówki edukacyjne. Bliskość strefy biznesowej oraz sąsiedztwo Kampusu UJ sprawiają, że w tej okolicy chętnie zamieszkują zarówno studenci, jak i osoby pracujące. Oprócz tego w pobliżu znajdują się atrakcyjne tereny zielone, zaliczane do Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Popularnością wśród mieszkańców Krakowa cieszą się również tutejsze Skałki Twardowskiego, które odwiedzają miłośnicy pieszych wycieczek, spacerowicze oraz rowerzyści.

Przy ul. Przemiarki, leżącej w obrębie Ruczaju, spółka Inter-Bud Developer przygotowała Osiedle Bobrzyńskiego Budynek Przemiarki 24. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej kompleksowe zagospodarowanie. Na terenie zabudowy powstały bowiem liczne punkty, dzięki którym osiedle można uznać za samowystarczalne. Pełna infrastruktura towarzysząca zapewnia dostęp do sklepów, drogerii, restauracji, salonów fryzjerskich, a nawet gabinetów medycznych i kosmetycznych. Zabudowa mieści również centrum sportowo-rekreacyjne, gdzie pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu znajdą zarówno zwolennicy aktywnego odpoczynku, jak i miłośnicy relaksu. Rodziny z dziećmi ucieszą żłobek i przedszkole.

W ramach inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Budynek Przemiarki 24 deweloper udostępnia kameralny, 2-kondygnacyjny budynek mieszkaniowy z użytkowym poddaszem. Przemieszczanie pomiędzy poziomami ułatwia cichobieżna winda, obsługująca również poziom -1, gdzie wygospodarowano garaż podziemny z pojedynczymi i podwójnymi stanowiskami postojowymi. W tej części budynku wydzielono również miejsce na komórki lokatorskie. W części mieszkalnej znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach, liczących od 27,95 do 86,71 mkw. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom odpowiedź na swoje potrzeby mieszkaniowe znajdą tutaj poszukujący wygodnych kawalerek oraz klienci nastawieni na większe lokale z 3 lub 4 pokojami. Osoby wybierające mieszkania parterowe ucieszy dostęp do tarasów i ogródków, natomiast zdecydowani na mieszkania na poddaszu docenią duże przeszklenia.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-31

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Enklawa Białowieska
Domy Piltza 16
Osiedle Lawendowa 3
Wynajem pomieszczeń biurowych...

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat M. Zabrzedomy na wynajem powiat Grodziskidomy na wynajem gmina Orladomy na wynajem gmina Warta Bolesławieckadomy na wynajem w Kaszczordomy na wynajem w Podlesiemieszkania na wynajem w Tomaszowie

Deweloperzy