Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Os. Na Lotnisku 1 - miejsce dla rodziny

2017-01-09


W ramach inwestycji Os. Na Lotnisku 1 na krakowski rynek nieruchomości dostarczonych zostanie 148 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu.

Kraków:

W sąsiedztwie terenów zielonych Plant Bieńczyckich, z dala od zgiełku centrum miasta, firma ACATOM sp. z o.o. sp.k. realizuje inwestycję Os. Na Lotnisku 1. W ramach tego projektu na krakowski rynek nieruchomości dostarczonych zostanie 148 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 19 do 135 mkw. Projekt jest usytuowany przy ulicach Broniewskiego i Urbanowicza. Zabudowę mieszkaniową zlokalizowaną w tej części Krakowa otaczają alejki spacerowe, place zabaw dla dzieci oraz zieleń parkowa. Łączna powierzchnia terenów zielonych położonych w sąsiedztwie inwestycji wynosi ok. 17 ha.

Wymienione zalety tej lokalizacji powodują, że jest to odpowiednie miejsce dla rodzin wychowujących dzieci, a także wszystkich, którzy po pracy potrzebują spokojnego i cichego miejsca, w którym można odpocząć lub spędzić czas z przyjaciółmi. Biorąc pod uwagę codzienną wygodę i oszczędność czasu, warto podkreślić bliskość takich obiektów, jak galerie handlowe (Centrum Handlowe Czyżyny, Dom Handlowy Wanda), mniejsze, osiedlowe sklepy, placówki służby zdrowia oraz przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.

W ramach inwestycji przewidziano, oprócz części mieszkalnej, dodatkową powierzchnię na lokale komercyjne. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy zyskają dostęp do różnego rodzaju usług praktycznie bez wychodzenia z budynku. Z drugiej strony nabywcy mieszkań nie odczują dyskomfortu związanego z działalnością komercyjną, ponieważ w projekcie architektonicznym uwzględniono odrębne klatki schodowe i niezależne wejścia do obu części inwestycji. 

Deweloper umożliwia łączenie lokali w zależności od potrzeb nabywców. Do dyspozycji mieszkańców inwestycji oddane zostaną także wózkownie, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Dodatkowe stanowiska postojowe znajdują się na zewnątrz budynku. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkań usytuowanych na wyższych kondygnacjach, będą mogły korzystać z przestronnych tarasów. Do pozostałych lokali przylegają balkony lub loggie.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to IV kw. 2017 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Osiedle Krakowskie
Działka na sprzedaż
Cystersów 26
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Marine Hotel *****
Sand Hotel ****
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Osiedle Piltza - Etap III
Lokale usługowe
Prestige City
Villa sento
Panorama Grabówki

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Panorama Grabówki

Grabówki 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemhale i magazyny do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Zielonogórskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Płońskimieszkania na wynajem gmina Działdowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Wojcieszówmieszkania na wynajem w Wojtkówcemieszkania na sprzedaż w Siennicydomy na wynajem w Żydowie

Deweloperzy