Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Os. Na Lotnisku 1 - miejsce dla rodziny

2017-01-09


W ramach inwestycji Os. Na Lotnisku 1 na krakowski rynek nieruchomości dostarczonych zostanie 148 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu.

Kraków:

W sąsiedztwie terenów zielonych Plant Bieńczyckich, z dala od zgiełku centrum miasta, firma ACATOM sp. z o.o. sp.k. realizuje inwestycję Os. Na Lotnisku 1. W ramach tego projektu na krakowski rynek nieruchomości dostarczonych zostanie 148 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 19 do 135 mkw. Projekt jest usytuowany przy ulicach Broniewskiego i Urbanowicza. Zabudowę mieszkaniową zlokalizowaną w tej części Krakowa otaczają alejki spacerowe, place zabaw dla dzieci oraz zieleń parkowa. Łączna powierzchnia terenów zielonych położonych w sąsiedztwie inwestycji wynosi ok. 17 ha.

Wymienione zalety tej lokalizacji powodują, że jest to odpowiednie miejsce dla rodzin wychowujących dzieci, a także wszystkich, którzy po pracy potrzebują spokojnego i cichego miejsca, w którym można odpocząć lub spędzić czas z przyjaciółmi. Biorąc pod uwagę codzienną wygodę i oszczędność czasu, warto podkreślić bliskość takich obiektów, jak galerie handlowe (Centrum Handlowe Czyżyny, Dom Handlowy Wanda), mniejsze, osiedlowe sklepy, placówki służby zdrowia oraz przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.

W ramach inwestycji przewidziano, oprócz części mieszkalnej, dodatkową powierzchnię na lokale komercyjne. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy zyskają dostęp do różnego rodzaju usług praktycznie bez wychodzenia z budynku. Z drugiej strony nabywcy mieszkań nie odczują dyskomfortu związanego z działalnością komercyjną, ponieważ w projekcie architektonicznym uwzględniono odrębne klatki schodowe i niezależne wejścia do obu części inwestycji. 

Deweloper umożliwia łączenie lokali w zależności od potrzeb nabywców. Do dyspozycji mieszkańców inwestycji oddane zostaną także wózkownie, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Dodatkowe stanowiska postojowe znajdują się na zewnątrz budynku. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkań usytuowanych na wyższych kondygnacjach, będą mogły korzystać z przestronnych tarasów. Do pozostałych lokali przylegają balkony lub loggie.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to IV kw. 2017 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Klonowe 14
Villa sento
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna