Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowy Przewóz 5.0 - nieopodal jeziora

2017-05-09


W pobliżu Zalewu Bagry powstała inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców.

Kraków:

Mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku i z jednoczesną możliwością korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie daje miasto to marzenie wielu osób planujących zakup własnego lokum. Kupujący zwracają również uwagę na dobre skomunikowanie z centrum, a także najbliższe otoczenie inwestycji i tereny wspólne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów spółka Instal Kraków SA zrealizowała osiedle spełniające najważniejsze kryteria. Przy ul. Przewóz w słynnej dzielnicy Podgórze powstała inwestycja, w której mieszkańcy będą mogli zapomnieć o hałasie i wielkomiejskim pędzie. Dogodna lokalizacja umożliwia dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej oferującej szybki tramwaj, dzięki czemu codzienne przemieszczanie nie będzie stanowiło problemu, a dotarcie do centrum zajmie jedynie kwadrans. Zwolennicy 4 kółek z łatwością włączą się do ruchu na drodze ekspresowej S7, prowadzącej do obwodnicy i autostrady A4.

Tym, co wyróżnia inwestycję Nowy Przewóz 5.0 jest wewnętrzny ogród osiedla. Zaprojektowany w przemyślny sposób nie tylko pozwoli przyjemnie spędzać czas w ciepłe dni, ale także zapewni optymalny mikroklimat i da schronienie przed upałami. Na jakość życia mieszkańców korzystnie wpłyną również pobliskie tereny. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku gwarantuje położony w sąsiedztwie Zalew Bagry, gdzie można popływać kajakiem lub odbyć poranny jogging wokół jeziora. Liczne ścieżki biegnące wzdłuż Wisły ucieszą zarówno spacerowiczów, jak i rowerzystów. Na chwilę odpoczynku można zatrzymać się w tutejszych jacht klubach czy tawernie żeglarskiej lub miło wypocząć na plaży.

Atrakcyjna lokalizacja to tylko jedna z wielu zalet mieszkań w Nowym Przewozie 5.0. Lokale mieszczące się przy ul. Przewóz zostały stworzone z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Budynki wchodzące w skład osiedla rozmieszczono w taki sposób, by naturalnie oddzielały wnętrze zabudowy, przeznaczone na wyłączność mieszkańców, od terenów wokół. Korzystanie z różnego rodzaju pomieszczeń pomocniczych oraz mieszkań ułatwi kodowana pastylka indukcyjna, zastępująca klucze. Ponadto cały kompleks jest chroniony systemem alarmowym i całodobowym monitoringiem.

Dla właścicieli samochodów przygotowano przestronny parking, gdzie liczba miejsc postojowych przewyższa liczbę mieszkań. W czasie opracowywania projektu zatroszczono się także o kierowców mających na względzie dobro środowiska, dlatego na terenie osiedla istnieje możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Zaletą jest również to, że cena miejsca postojowego zawiera się w cenie mieszkania. Oprócz tego wygospodarowano osobny parking dla rowerzystów.

W ofercie Nowego Przewozu 5.0 można znaleźć lokale 1-, 2-, 3- i 4 pokojowe. Mieszkania będą gotowe do odbioru na przełomie IV kwartału 2017/I kwartału 2018.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Krakowskie
Panorama Grabówki
Osiedle Piltza - Etap III
Prestige City
Oaza Bronowice
Marine Hotel *****
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Cystersów 26
Działka na sprzedaż
Lokale usługowe
Villa sento
Sand Hotel ****

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Koninmieszkania na wynajem powiat Zawierciańskimieszkania na sprzedaż gmina Niepołomicemieszkania na wynajem gmina Boguty-Piankidomy na sprzedaż w Jadwichnadomy na sprzedaż w Kaliskudomy na wynajem w Gruszce Duża-Kolonii

Deweloperzy