Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowy Przewóz 5.0 - nieopodal jeziora

2017-05-09


W pobliżu Zalewu Bagry powstała inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców.

Kraków:

Mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku i z jednoczesną możliwością korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie daje miasto to marzenie wielu osób planujących zakup własnego lokum. Kupujący zwracają również uwagę na dobre skomunikowanie z centrum, a także najbliższe otoczenie inwestycji i tereny wspólne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów spółka Instal Kraków SA zrealizowała osiedle spełniające najważniejsze kryteria. Przy ul. Przewóz w słynnej dzielnicy Podgórze powstała inwestycja, w której mieszkańcy będą mogli zapomnieć o hałasie i wielkomiejskim pędzie. Dogodna lokalizacja umożliwia dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej oferującej szybki tramwaj, dzięki czemu codzienne przemieszczanie nie będzie stanowiło problemu, a dotarcie do centrum zajmie jedynie kwadrans. Zwolennicy 4 kółek z łatwością włączą się do ruchu na drodze ekspresowej S7, prowadzącej do obwodnicy i autostrady A4.

Tym, co wyróżnia inwestycję Nowy Przewóz 5.0 jest wewnętrzny ogród osiedla. Zaprojektowany w przemyślny sposób nie tylko pozwoli przyjemnie spędzać czas w ciepłe dni, ale także zapewni optymalny mikroklimat i da schronienie przed upałami. Na jakość życia mieszkańców korzystnie wpłyną również pobliskie tereny. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku gwarantuje położony w sąsiedztwie Zalew Bagry, gdzie można popływać kajakiem lub odbyć poranny jogging wokół jeziora. Liczne ścieżki biegnące wzdłuż Wisły ucieszą zarówno spacerowiczów, jak i rowerzystów. Na chwilę odpoczynku można zatrzymać się w tutejszych jacht klubach czy tawernie żeglarskiej lub miło wypocząć na plaży.

Atrakcyjna lokalizacja to tylko jedna z wielu zalet mieszkań w Nowym Przewozie 5.0. Lokale mieszczące się przy ul. Przewóz zostały stworzone z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Budynki wchodzące w skład osiedla rozmieszczono w taki sposób, by naturalnie oddzielały wnętrze zabudowy, przeznaczone na wyłączność mieszkańców, od terenów wokół. Korzystanie z różnego rodzaju pomieszczeń pomocniczych oraz mieszkań ułatwi kodowana pastylka indukcyjna, zastępująca klucze. Ponadto cały kompleks jest chroniony systemem alarmowym i całodobowym monitoringiem.

Dla właścicieli samochodów przygotowano przestronny parking, gdzie liczba miejsc postojowych przewyższa liczbę mieszkań. W czasie opracowywania projektu zatroszczono się także o kierowców mających na względzie dobro środowiska, dlatego na terenie osiedla istnieje możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Zaletą jest również to, że cena miejsca postojowego zawiera się w cenie mieszkania. Oprócz tego wygospodarowano osobny parking dla rowerzystów.

W ofercie Nowego Przewozu 5.0 można znaleźć lokale 1-, 2-, 3- i 4 pokojowe. Mieszkania będą gotowe do odbioru na przełomie IV kwartału 2017/I kwartału 2018.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Marine Hotel *****
Sand Hotel ****
Słoneczny Zakątek
Cystersów 26
Villa sento
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Osiedle Klonowe 14
Osiedle Lawendowa 3
Oaza Bronowice
START Office
Aleja Zbożowa etap III, IV
Inwestycja Imperial Business...
Bunscha Park
Lokale biurowe w centrum...
Mój Dom Etap IV

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Bunscha Park

Kraków, Dębniki, ul. K. Bunscha 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl