Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowy Przewóz 5.0 - nieopodal jeziora

2017-05-09


W pobliżu Zalewu Bagry powstała inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców.

Kraków:

Mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku i z jednoczesną możliwością korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie daje miasto to marzenie wielu osób planujących zakup własnego lokum. Kupujący zwracają również uwagę na dobre skomunikowanie z centrum, a także najbliższe otoczenie inwestycji i tereny wspólne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów spółka Instal Kraków SA zrealizowała osiedle spełniające najważniejsze kryteria. Przy ul. Przewóz w słynnej dzielnicy Podgórze powstała inwestycja, w której mieszkańcy będą mogli zapomnieć o hałasie i wielkomiejskim pędzie. Dogodna lokalizacja umożliwia dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej oferującej szybki tramwaj, dzięki czemu codzienne przemieszczanie nie będzie stanowiło problemu, a dotarcie do centrum zajmie jedynie kwadrans. Zwolennicy 4 kółek z łatwością włączą się do ruchu na drodze ekspresowej S7, prowadzącej do obwodnicy i autostrady A4.

Tym, co wyróżnia inwestycję Nowy Przewóz 5.0 jest wewnętrzny ogród osiedla. Zaprojektowany w przemyślny sposób nie tylko pozwoli przyjemnie spędzać czas w ciepłe dni, ale także zapewni optymalny mikroklimat i da schronienie przed upałami. Na jakość życia mieszkańców korzystnie wpłyną również pobliskie tereny. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku gwarantuje położony w sąsiedztwie Zalew Bagry, gdzie można popływać kajakiem lub odbyć poranny jogging wokół jeziora. Liczne ścieżki biegnące wzdłuż Wisły ucieszą zarówno spacerowiczów, jak i rowerzystów. Na chwilę odpoczynku można zatrzymać się w tutejszych jacht klubach czy tawernie żeglarskiej lub miło wypocząć na plaży.

Atrakcyjna lokalizacja to tylko jedna z wielu zalet mieszkań w Nowym Przewozie 5.0. Lokale mieszczące się przy ul. Przewóz zostały stworzone z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Budynki wchodzące w skład osiedla rozmieszczono w taki sposób, by naturalnie oddzielały wnętrze zabudowy, przeznaczone na wyłączność mieszkańców, od terenów wokół. Korzystanie z różnego rodzaju pomieszczeń pomocniczych oraz mieszkań ułatwi kodowana pastylka indukcyjna, zastępująca klucze. Ponadto cały kompleks jest chroniony systemem alarmowym i całodobowym monitoringiem.

Dla właścicieli samochodów przygotowano przestronny parking, gdzie liczba miejsc postojowych przewyższa liczbę mieszkań. W czasie opracowywania projektu zatroszczono się także o kierowców mających na względzie dobro środowiska, dlatego na terenie osiedla istnieje możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Zaletą jest również to, że cena miejsca postojowego zawiera się w cenie mieszkania. Oprócz tego wygospodarowano osobny parking dla rowerzystów.

W ofercie Nowego Przewozu 5.0 można znaleźć lokale 1-, 2-, 3- i 4 pokojowe. Mieszkania będą gotowe do odbioru na przełomie IV kwartału 2017/I kwartału 2018.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Przetarg nieruchomości...
CHE162PI47
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Sand Hotel ****

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny do kupieniadomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Tychydomy na wynajem powiat Gnieźnieńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kozłowomieszkania na sprzedaż gmina Nieborówdomy na wynajem w Gartatowicachmieszkania na sprzedaż w Sosnówkumieszkania na sprzedaż w Liniewku Kościerskim

Deweloperzy