Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

2017-03-14


U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej w Krakowie, spółka Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna sp.k. realizuje projekt „Nowa 5 Dzielnica”.

Kraków:

Lokalizacja w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Krakowa jest jednym z czynników, który powoduje, że inwestycja „Nowa 5 Dzielnica” zainteresuje nie tylko osoby poszukujące mieszkania na własne potrzeby, ale także nabywców inwestujących w lokale pod wynajem. Ze względu na swoje centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół czy innych obiektów użyteczności publicznej oraz rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego – Krowodrza stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią codzienny komfort.

W sercu tej wyjątkowo popularnej dzielnicy, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, spółka Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna sp.k. realizuje projekt, za sprawą którego oferta lokalnego rynku nieruchomości rozszerzy się o niezwykle atrakcyjne mieszkania. Lokale zostały zaplanowane w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych. Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Właśnie z myślą o nich deweloper wprowadził do oferty sprzedaży również apartamenty o powierzchni ok. 100 mkw.

Jedną z zalet inwestycji jest różnorodność. Szansę na znalezienie swojego wymarzonego „M” mają bowiem zarówno osoby, którym wystarczy nieduże, ale funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, jak i nabywcy potrzebujący większej przestrzeni, dla których przewidziano 2-, 3- oraz 4-pokojowe wnętrza. Dodatkowo projektanci zapewnili przyszłym mieszkańcom możliwość relaksu na przestronnych balkonach i tarasach na dachu oraz wśród zieleni parkowej otaczającej budynki. Warto zwrócić uwagę na starannie zagospodarowany teren wokół inwestycji. Nie tylko nie zabraknie tu alejek spacerowych, drzew czy innych elementów architektury zieleni, ale deweloper zadbał również o potrzeby właścicieli zwierząt – na działce powstanie ogrodzony wybieg dla psów. W granicach kompleksu przewidziano ponadto dwa place zabaw dla dzieci oraz wewnętrzny układ drogowy z kilkoma niezależnymi wjazdami. O tym, że „Nowa 5 Dzielnica” to odpowiednia propozycja dla rodzin wychowujących dzieci, świadczy chociażby ulokowanie przedszkola w jednym z budynków wchodzących w skład inwestycji.

Każdy budynek zostanie wyposażony w dwupoziomowy garaż, w którym zasób miejsc postojowych odpowiada liczbie mieszkań zaplanowanych w poszczególnych budynkach. Dodatkowe udogodnienie stanowi zewnętrzny parking dla gości.

Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Ułatwienie w tym zakresie stanowi dostęp m.in. do stacji Kraków Łobzów Małopolskiej Kolei Aglomeracyjnej oraz tras prowadzących w kierunku lotniska w Balicach czy Zabierzowa.

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-03-14

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Lokale usługowe
Oaza Bronowice
Villa sento
Sand Hotel ****
Panorama Grabówki
Prestige City
Osiedle Krakowskie
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Cystersów 26
Osiedle Piltza - Etap III
Marine Hotel *****

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Tomaszowskidomy na wynajem powiat Elbląskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Policznadomy na wynajem gmina Wiązownamieszkania na wynajem w Opaleńcumieszkania na wynajem w Święcinekmieszkania na sprzedaż w Tomaszowie

Deweloperzy