Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

2018-01-26


U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej w Krakowie, spółka Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna sp.k. realizuje projekt „Nowa 5 Dzielnica”.

Kraków:

Lokalizacja w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Krakowa jest jednym z czynników, który powoduje, że inwestycja „Nowa 5 Dzielnica” zainteresuje nie tylko osoby poszukujące mieszkania na własne potrzeby, ale także nabywców inwestujących w lokale pod wynajem. Ze względu na swoje centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół czy innych obiektów użyteczności publicznej oraz rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego – Krowodrza stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią codzienny komfort.

W sercu tej wyjątkowo popularnej dzielnicy, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, spółka Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna sp.k. realizuje projekt, za sprawą którego oferta lokalnego rynku nieruchomości rozszerzy się o niezwykle atrakcyjne mieszkania. Lokale zostały zaplanowane w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych. Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Właśnie z myślą o nich deweloper wprowadził do oferty sprzedaży również apartamenty o powierzchni ok. 100 mkw.

Jedną z zalet inwestycji jest różnorodność. Szansę na znalezienie swojego wymarzonego „M” mają bowiem zarówno osoby, którym wystarczy nieduże, ale funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, jak i nabywcy potrzebujący większej przestrzeni, dla których przewidziano 2-, 3- oraz 4-pokojowe wnętrza. Dodatkowo projektanci zapewnili przyszłym mieszkańcom możliwość relaksu na przestronnych balkonach i tarasach na dachu oraz wśród zieleni parkowej otaczającej budynki. Warto zwrócić uwagę na starannie zagospodarowany teren wokół inwestycji. Nie tylko nie zabraknie tu alejek spacerowych, drzew czy innych elementów architektury zieleni, ale deweloper zadbał również o potrzeby właścicieli zwierząt – na działce powstanie ogrodzony wybieg dla psów. W granicach kompleksu przewidziano ponadto dwa place zabaw dla dzieci oraz wewnętrzny układ drogowy z kilkoma niezależnymi wjazdami. O tym, że „Nowa 5 Dzielnica” to odpowiednia propozycja dla rodzin wychowujących dzieci, świadczy chociażby ulokowanie przedszkola w jednym z budynków wchodzących w skład inwestycji.

Każdy budynek zostanie wyposażony w dwupoziomowy garaż, w którym zasób miejsc postojowych odpowiada liczbie mieszkań zaplanowanych w poszczególnych budynkach. Dodatkowe udogodnienie stanowi zewnętrzny parking dla gości.

Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Ułatwienie w tym zakresie stanowi dostęp m.in. do stacji Kraków Łobzów Małopolskiej Kolei Aglomeracyjnej oraz tras prowadzących w kierunku lotniska w Balicach czy Zabierzowa.

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-26

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Tureckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sulęcińskimieszkania na sprzedaż gmina Chynówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Czernice Borowedomy na sprzedaż w Twardowiemieszkania na sprzedaż w Malinówcedomy na wynajem w Ostrówcu

Deweloperzy

);