Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nove Skotniki

2018-07-12


W dzielnicy Dębniki w Krakowie powstaje inwestycja Nove Skotniki.

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w ciągłym biegu i hałasie, coraz bardziej cenimy ciche i spokojne miejsca, zapewniające dostęp do terenów zielonych. Dlatego też kameralne inwestycje cieszą się takim zainteresowaniem. Szczególną popularność zyskują wśród rodzin z dziećmi. To one najbardziej cenią sobie swobodę wynikającą z dużej przestrzeni. Choć mieszkania powstające w centrach miast są dostępne również w większych metrażach, nie zastąpią one wygody charakteryzującej własny dom. Ponadto decydując się na zakup jednorodzinnego budynku mieszkalnego, sąsiadujące z naszym obiekty będą niską zabudową, co sprzyja poczuciu prywatności oraz nie generuje dużego natężenia hałasu. Dodatkowo tego typu inwestycje powstają z reguły na obrzeżach miast, gdzie można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Dbając o potrzeby swoich klientów, spółka Inter-Bud Developer realizuje inwestycję Nove Skotniki. Mieszczące się w atrakcyjnej lokalizacji – przy ul. Dobrowolskiego w dzielnicy Dębniki przedsięwzięcie mieszkaniowe zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie gwarantuje łatwy dostęp do centrum Krakowa. Osiedle będzie liczyć zaledwie 30 domów, co pozwoli w kameralnych warunkach cieszyć się domowym zaciszem. Zaproponowane w ofercie powierzchnie wahają się w granicach 221,64-263,41 mkw. Z kolei liczba pokoi może wynosić 4 lub 5. Ustawnie zorganizowana przestrzeń ułatwi aranżację i pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania. Dodatkowo zabudowa jest nowoczesna, a dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym, zyskuje ona optyczną lekkość i walory estetyczne. Projektując Nove Skotniki zagospodarowano również teren otaczający budynki. Będzie on ogrodzony i monitorowany, a wszystkie prace eksploatacjyne, jak np., odśnieżanie czy konserwacja zieleni, zostaną zapewnione. W planach inwestycyjnych przewidziano także plac zabaw.

Wygodę dla rodzin z dziećmi będą stanowiły pobliskie placówki edukacyjne, a znajdujące się w okolicy punkty handlowo-usługowe ułatwią wypełnianie codziennych obowiązków. Wolny czas mieszkańcy będą mogli zaplanować w centrum sportowym z basenem. W niewielkiej odległości od inwestycji swoje siedziby ma wiele międzynarodowych firm oraz Krakowski Park Technologiczny.

Przyszłych mieszkańców, którzy potrzebują dobrych połączeń komunikacyjnych, zadowoli bliskość biegnącej przez Kraków obwodnicy, a przede wszystkim sąsiedztwo pętli tamwajowo-autobusowej Czerwone Maki, skąd łatwo będzie przemieścić się do wybranego punktu miasta.

Ceny domów w ofercie Nove Skotniki rozpoczynają się od 4500 zł/mkw.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-07-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Jastrzębie-Zdrójlokale użytkowe na wynajem powiat Pabianickimieszkania na wynajem gmina Łąckmieszkania na wynajem gmina Chełmekdomy na sprzedaż w Antoninowiemieszkania na sprzedaż w Owieczkachmieszkania na wynajem w Dębniczka

Deweloperzy

);