Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nove Skotniki

2018-07-12


W dzielnicy Dębniki w Krakowie powstaje inwestycja Nove Skotniki.

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w ciągłym biegu i hałasie, coraz bardziej cenimy ciche i spokojne miejsca, zapewniające dostęp do terenów zielonych. Dlatego też kameralne inwestycje cieszą się takim zainteresowaniem. Szczególną popularność zyskują wśród rodzin z dziećmi. To one najbardziej cenią sobie swobodę wynikającą z dużej przestrzeni. Choć mieszkania powstające w centrach miast są dostępne również w większych metrażach, nie zastąpią one wygody charakteryzującej własny dom. Ponadto decydując się na zakup jednorodzinnego budynku mieszkalnego, sąsiadujące z naszym obiekty będą niską zabudową, co sprzyja poczuciu prywatności oraz nie generuje dużego natężenia hałasu. Dodatkowo tego typu inwestycje powstają z reguły na obrzeżach miast, gdzie można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Dbając o potrzeby swoich klientów, spółka Inter-Bud Developer realizuje inwestycję Nove Skotniki. Mieszczące się w atrakcyjnej lokalizacji – przy ul. Dobrowolskiego w dzielnicy Dębniki przedsięwzięcie mieszkaniowe zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie gwarantuje łatwy dostęp do centrum Krakowa. Osiedle będzie liczyć zaledwie 30 domów, co pozwoli w kameralnych warunkach cieszyć się domowym zaciszem. Zaproponowane w ofercie powierzchnie wahają się w granicach 221,64-263,41 mkw. Z kolei liczba pokoi może wynosić 4 lub 5. Ustawnie zorganizowana przestrzeń ułatwi aranżację i pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania. Dodatkowo zabudowa jest nowoczesna, a dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym, zyskuje ona optyczną lekkość i walory estetyczne. Projektując Nove Skotniki zagospodarowano również teren otaczający budynki. Będzie on ogrodzony i monitorowany, a wszystkie prace eksploatacjyne, jak np., odśnieżanie czy konserwacja zieleni, zostaną zapewnione. W planach inwestycyjnych przewidziano także plac zabaw.

Wygodę dla rodzin z dziećmi będą stanowiły pobliskie placówki edukacyjne, a znajdujące się w okolicy punkty handlowo-usługowe ułatwią wypełnianie codziennych obowiązków. Wolny czas mieszkańcy będą mogli zaplanować w centrum sportowym z basenem. W niewielkiej odległości od inwestycji swoje siedziby ma wiele międzynarodowych firm oraz Krakowski Park Technologiczny.

Przyszłych mieszkańców, którzy potrzebują dobrych połączeń komunikacyjnych, zadowoli bliskość biegnącej przez Kraków obwodnicy, a przede wszystkim sąsiedztwo pętli tamwajowo-autobusowej Czerwone Maki, skąd łatwo będzie przemieścić się do wybranego punktu miasta.

Ceny domów w ofercie Nove Skotniki rozpoczynają się od 4500 zł/mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-07-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Budynek mieszkalny przy ul....
CHE162PI47
Sand Hotel ****
Willa Słowicza
Oaza Bronowice
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Apartamenty Lema

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Rawickilokale użytkowe na wynajem powiat Sulęcińskidomy na sprzedaż gmina Kaźmierzmieszkania na wynajem gmina Herbymieszkania na wynajem w Kamieńcumieszkania na wynajem w Wnory-Wandachdomy na wynajem w Dąbrówce Gorzyckiej

Deweloperzy