Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Morasko Park w Poznaniu

2018-01-18


Inwestycja Morasko Park w Poznaniu zakłada realizację 12 domów w zabudowie wolnostojącej. W każdym z nich zaprojektowano po 2 mieszkania.

Poznań:

Zakup domu w dużym mieście to połączenie większego poczucia prywatności i niezależności z codzienną wygodą, jaką daje bliskość infrastruktury handlowo-usługowej, miejsc pracy czy komunikacji publicznej.

Jedną z ofert dla osób poszukujących kameralnych inwestycji w Poznaniu jest Morasko Park. Osiedle znajduje się w północnej części miasta. Obszar ten graniczy z dzielnicami Radojewo, Umultowo, Piątkowo oraz gminą Suchy Las. Dominującą formą zabudowy w tym rejonie Poznania są domy jednorodzinne. W odległości 350 m od inwestycji znajduje się przystanek komunikacji publicznej. Od centrum miasta tereny Moraska dzieli 10 km. W promieniu kilku kilometrów mieszczą się duże obiekty handlowe, takie jak Lidl czy Galeria Sucholeska. Ponadto warto zwrócić uwagę na stosunkowo niedaleką odległość od przedszkola (1 km) i szkoły (4 km).

Lokalizację inwestycji wyróżnia bezpośrednie sąsiedztwo parku krajobrazowego. Dzięki usytuowaniu każdego z domów na dużej działce, otoczonej zielenią, wizerunek inwestycji w naturalny sposób łączy się z krajobrazem najbliższej okolicy. W sąsiedztwie nie brakuje terenów rekreacyjnych oraz ścieżek spacerowych i rowerowych. Projekt przewiduje możliwość realizacji przestronnych prywatnych ogrodów o powierzchniach od 525 do 935 mkw.

Na osiedlu powstanie także wewnętrzna infrastruktura, wraz z bramą wjazdową i oświetleniem. Inwestycja obejmuje 12 domów w zabudowie wolnostojącej. W każdym z nich zaprojektowano 2 mieszkania o powierzchniach 159,62 mkw. Do budynków przyporządkowano również duże garaże oraz dodatkowe miejsca postojowe. Kameralna forma kompleksu spełni oczekiwania tych nabywców, którzy chcą zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, z dala od zatłoczonych ulic. Nowoczesna koncepcja architektoniczna i wysoki standard wykończenia nadają inwestycji ekskluzywny charakter.

Wśród rozwiązań, które przewidziano w projekcie wykończenia mieszkań, znalazły się m.in. drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe czy instalacja pod kominek. Standardem będą także schody żelbetowe i rolety zewnętrzne. W projekcie uwzględniono również tarasy.

Za realizację inwestycji odpowiada spółka Duda Development.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-18

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
CHE162PI47
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna