Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Morasko Park w Poznaniu

2018-01-18


Inwestycja Morasko Park w Poznaniu zakłada realizację 12 domów w zabudowie wolnostojącej. W każdym z nich zaprojektowano po 2 mieszkania.

Poznań:

Zakup domu w dużym mieście to połączenie większego poczucia prywatności i niezależności z codzienną wygodą, jaką daje bliskość infrastruktury handlowo-usługowej, miejsc pracy czy komunikacji publicznej.

Jedną z ofert dla osób poszukujących kameralnych inwestycji w Poznaniu jest Morasko Park. Osiedle znajduje się w północnej części miasta. Obszar ten graniczy z dzielnicami Radojewo, Umultowo, Piątkowo oraz gminą Suchy Las. Dominującą formą zabudowy w tym rejonie Poznania są domy jednorodzinne. W odległości 350 m od inwestycji znajduje się przystanek komunikacji publicznej. Od centrum miasta tereny Moraska dzieli 10 km. W promieniu kilku kilometrów mieszczą się duże obiekty handlowe, takie jak Lidl czy Galeria Sucholeska. Ponadto warto zwrócić uwagę na stosunkowo niedaleką odległość od przedszkola (1 km) i szkoły (4 km).

Lokalizację inwestycji wyróżnia bezpośrednie sąsiedztwo parku krajobrazowego. Dzięki usytuowaniu każdego z domów na dużej działce, otoczonej zielenią, wizerunek inwestycji w naturalny sposób łączy się z krajobrazem najbliższej okolicy. W sąsiedztwie nie brakuje terenów rekreacyjnych oraz ścieżek spacerowych i rowerowych. Projekt przewiduje możliwość realizacji przestronnych prywatnych ogrodów o powierzchniach od 525 do 935 mkw.

Na osiedlu powstanie także wewnętrzna infrastruktura, wraz z bramą wjazdową i oświetleniem. Inwestycja obejmuje 12 domów w zabudowie wolnostojącej. W każdym z nich zaprojektowano 2 mieszkania o powierzchniach 159,62 mkw. Do budynków przyporządkowano również duże garaże oraz dodatkowe miejsca postojowe. Kameralna forma kompleksu spełni oczekiwania tych nabywców, którzy chcą zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, z dala od zatłoczonych ulic. Nowoczesna koncepcja architektoniczna i wysoki standard wykończenia nadają inwestycji ekskluzywny charakter.

Wśród rozwiązań, które przewidziano w projekcie wykończenia mieszkań, znalazły się m.in. drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe czy instalacja pod kominek. Standardem będą także schody żelbetowe i rolety zewnętrzne. W projekcie uwzględniono również tarasy.

Za realizację inwestycji odpowiada spółka Duda Development.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-18

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na zamianędomy do kupieniadomy na wynajem powiat Siemiatyckimieszkania na wynajem powiat Sulęcińskidomy na sprzedaż gmina Błaszkilokale użytkowe na wynajem gmina Iłowadomy na wynajem w Wiewiórowiemieszkania na wynajem w Julkowiemieszkania na sprzedaż w Bystrzycy

Deweloperzy