Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Malta Point

2020-10-08

Malta Point


Komfortowe mieszkania nieopodal jeziora Maltańskiego

Malta Point to nowa poznańska inwestycja położona w dzielnicy Łacina, oddalona o zaledwie 5 min spacerem od jeziora Maltańskiego i 1 minutę od Galerii Posnania. Znajduje się przy ulicy Berneńskiej.
Pierwszy planowany etap inwestycji będzie stanowił 5-piętrowy budynek z 98 mieszkaniami. W przemyślany sposób zaprojektowane lokale doskonale spełnią potrzeby zarówno ludzi młodych, jak i dojrzałych, singli i par oraz rodzin z dziećmi. W ofercie znajdują się kawalerki, mieszkania 2- i 3-pokojowe oraz duże 4-pokojowe o powierzchniach od 31 do 104 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają duże okna oraz obszerne balkony dodatkowo rozjaśniające i optycznie powiększające przestrzeń.
W podziemnej kondygnacji budynku znajdują się komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe dla przyszłych mieszkańców.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja

To doskonałe miejsce do zamieszkania dla tych, którzy cenią sobie możliwość kontaktu z naturą i korzystania z najatrakcyjniejszych rekreacyjnie miejskich terenów zielonych, ale nie chcą rezygnować z czerpania garściami z życia w mieście.
Łacina oferuje swym mieszkańcom bliski dostęp do rekreacyjnych terenów nadrzecznych Warty, sąsiedztwo Malty oraz zielone tereny parków miejskich, co zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i wszelakich aktywności na świeżym powietrzu.
W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się dużo punktów usługowych, gastronomicznych oraz rekreacyjnych, a także wiele placówek edukacyjnych (między innymi uczelni wyższych: AWF-u i Politechniki Poznańskiej) oraz medycznych. Do wspomnianej Galerii Posnania – największego centrum handlowego w Wielkopolsce mieszkańcy Malta Point dotrą w minutę a do Galerii Malta w 20 minut spacerem.
Czas dojazdu do centrum Poznania z Malta Point wynosi zaledwie 15 minut. Jest to także miejsce bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, położone blisko linii tramwajowych i autobusowych.

Malta Point – idealne miejsce do zamieszkania

  • 5 min od jeziora
  • 15 od centrum miasta

Inwestycja została również doceniona jako jedna z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na terenie Poznania. Znalazła się wśród laureatów Rankingu Inwestycji organizowanego przez portal RynekPierwotny w IV kwartale 2019 r.

Deweloperem odpowiedzialnym za inwestycję jest firma deweloperska Nexity Polska.

Termin zakończenia budowy Malta Point jest planowany na II kwartał 2022 roku. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: | 2020-10-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Legnickimieszkania na sprzedaż powiat Chodzieskimieszkania na sprzedaż gmina Wieniawadomy na sprzedaż gmina Stara Dąbrowamieszkania na wynajem w Chełściemieszkania na sprzedaż w Bełczącdomy na wynajem w Tumie

Deweloperzy

);