Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Magnoliowy Ogród w Krakowie

2019-07-02


Magnoliowy Ogród to kameralne osiedle w krakowskiej Woli Justowskiej, oferujące apartamenty dla wymagających klientów.

Zwierzyniec, którego częścią jest Wola Justowska, to wciąż jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Krakowie. Popularnością dorównuje Staremu Miastu, ale w odróżnieniu od ścisłego centrum zapewnia mieszkańcom spokojny klimat i dostęp do rozległych terenów zielonych. Sąsiedztwo centrum, przy jednoczesnym komforcie przestrzennym, jaki daje niska zabudowa dzielnicy i mniejsza gęstość zaludnienia, czyni tę lokalizację atrakcyjną dla wymagających nabywców nieruchomości.

Inwestycja Magnoliowy Ogród komponuje się z krajobrazem najbliższej okolicy. Składa się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej i 2 wolnostojących. W każdym budynku zaprojektowano 2 apartamenty, w tym jeden mniejszy i jeden dwupoziomowy. Dodatkowo 2 domy zostały wyposażone w prywatne windy. Powierzchnie oferowanych apartamentów wynoszą od 53,73 do 146,53 mkw. Nazwa inwestycji nawiązuje do charakterystycznego elementu zewnętrznych części wspólnych – krzewu magnolii. Mieszkańcy mogą spacerować i wypoczywać w imponującym ogrodzie. Oprócz roślin ogrodowych, na terenie inwestycji znajdują się elementy małej architektury, ciągi komunikacyjne oraz zewnętrzne oświetlenie.


Kameralne sąsiedztwo

Osiedle powstało w pobliżu kameralnych willi i domów jednorodzinnych. W niedalekiej odległości znajdują się także obszary rekreacyjne, takie jak Las Wolski (ok. 20 minut od inwestycji) i Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy. Sąsiedztwo naturalnych skupisk przyrody działa terapeutycznie: zmniejsza napięcia i redukuje stres. Wobec tego oferta w ramach inwestycji Magnoliowy Ogród – przygotowana przez firmę Richards Investment Sp. z o. o. – spełni oczekiwania osób, które na łonie natury chcą odpocząć od ulicznego zgiełku i szybkiego tempa życia. Co więcej, okoliczna infrastruktura rekreacyjna daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku: nie brakuje tu ścieżek rowerowych i spacerowych, a zaledwie 5-minutowa trasa dzieli osiedle od Parku Decjusza. Do największych atrakcji zajmującego prawie 10 ha parków należą: Willa Decjusza, plac zabaw dla dzieci, galeria Bronisława Chromego oraz pomnik Fryderyka Chopina.

Magnoliowy Ogród jest usytuowany przy ul. Podłącze. Tuż przy osiedlu znajdują się: przystanek komunikacji miejskiej, sklep i restauracje. Droga do najbliższego przedszkola zajmuje nie więcej niż 10 min.


Elegancka architektura

Inwestycja Magnoliowy Ogród jest minimalistyczna w formie. Elegancji dodają budynkom również jasne elewacje, proste bryły i duże przeszklenia.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-02

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Szamotulskimieszkania na wynajem powiat M. Sosnowiecmieszkania na wynajem gmina Lisewolokale użytkowe na wynajem gmina Wickodomy na wynajem w Brzegu Dolnymdomy na sprzedaż w Rogóżumieszkania na wynajem w Uniejów-Kolonii

Deweloperzy

);