Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kościuszki 39

Kraków, Zwierzyniec, ul. gen. T. Kościuszki

2021-05-10

Kościuszki 39


Chcesz zamieszkać w ekskluzywnej nieruchomości, zlokalizowanej w centrum miasta? Taką możliwość daje wybór apartamentów Kościuszki 39, które powstają się na krakowskim Zwierzyńcu.

Mieszkanie z widokiem na Wawel

Lokalizacja jest bez wątpienia jedną z mocnych stron tej inwestycji. Sąsiaduje ona z Błoniami i Starym Miastem. W niewielkiej odległości znajdują się również Zamek Królewski na Wawelu, Bulwary Wiślane oraz Kopiec Kościuszki, widoczne z tarasów mieszkań na najwyższych piętrach. Dzielnica ta sprzyja relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi w otoczeniu zieleni. Bliskość centrum pozwala natomiast na załatwianie wielu codziennych spraw bez konieczności dojazdu do Centrum samochodem i stania w korkach. To idealne miejsce do życia dla osób, które lubią czuć puls dużego miasta, a jednocześnie szukają cichego i kameralnego mieszkania.

 

 

Duża różnorodność dostępnych mieszkań

Kościuszki 39 to inwestycja od dewelopera Core Projekt Sp. z o.o. W dwóch budynkach powstaje tam 70 mieszkań o powierzchni od 26,31 m kw. do 156,65 m kw. Wielkopowierzchniowe apartamenty zlokalizowane są na najwyższych piętrach. Przynależą do nich przestronne, widokowe tarasy, pozwalające na podziwianie okolicy. Mniejsze, komfortowe i funkcjonalne studia są natomiast idealne dla singli. Ilość pomieszczeń również jest bardzo zróżnicowana – mieszkania przy Kościuszki 39 mają od 1 do 5 pokoi. Budynki posiadają 4 i 6 pięter, a do każdego z nich przynależy garaż podziemny o łącznej liczbie 84 miejsc. Inwestycja będzie ogrodzona, a nad bezpieczeństwem mieszkańców przez całą dobę ma czuwać ochrona.

Efektowne wykończenie i prywatna strefa relaksu

Na parterze nieruchomości znajdą się eleganckie przestrzenie usługowe, o efektownych, przeszklonych fasadach. Powstanie tam również prywatna, dostępna jedynie dla mieszkańców strefa fitness z basenem, sauną i siłownią. Pozwoli to zadbać o zdrowie fizyczne oraz dobre samopoczucie. To idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu i regenerację w domowym zaciszu. Całość ma być otoczona dużą ilością zieleni.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2022 r. Ceny wahają się od 14 472 zł/m kw. do 24 192 zł/m kw.


 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-05-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy do kupieniadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Leszczyńskidomy na sprzedaż powiat M. Żorymieszkania na wynajem gmina Tuszów Narodowymieszkania na wynajem gmina Tarnówdomy na wynajem w Steklinkumieszkania na wynajem w Kurzeszynekdomy na sprzedaż w Zaborowie

Deweloperzy

);