Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kobierzyńska 59 – kameralna inwestycja w krakowskich Dębnikach

2017-12-22

Kobierzyńska 59 – kameralna inwestycja w krakowskich Dębnikach


W krakowskiej dzielnicy Dębniki, nieopodal zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Grota Roweckiego powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Kobierzyńska 59.

Kraków:

Kameralny budynek przy ul. Kobierzyńskiej 59 będzie mieścił 34 mieszkania, których metraże wyniosą 26-76 mkw. Zróżnicowana oferta przewiduje zarówno kawalerki, jak i lokale 2 lub 3-pokojowe oraz przestronne mieszkania składające się z 4 pomieszczeń. Zostały one zaprojektowane w sposób umożliwiający ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni i funkcjonalną aranżację, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Wygodne przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami w 4-piętrowym obiekcie zapewni mieszkańcom nowoczesna, cichobieżna winda. Z myślą o kierowcach, w budynku przy ul. Kobierzyńskiej 59 powstanie podziemny garaż, zawierający 50 miejsc parkingowych. Zaplanowano również miejsca postojowe dla rowerów, a także wózkownię i komórki lokatorskie.

Inwestycja powstanie w dobrej lokalizacji – 3,5 km od Rynku Głównego, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli korzystać z zalet centrum miasta, takich jak dostęp do zabytków, klubów i klimatycznych kawiarni czy możliwość uczestniczenia w festiwalach. Tylko 3 min. drogi dzielą przyszłych mieszkańców od przystanku tramwajowego, z którego w wygodny sposób będą mogli dostać się do pozostałych części miasta, korzystając z komunikacji miejskiej. 

Okolicę cechuje rozwinięta infrastruktura – w pobliżu znajdują się punkty handlowo-usługowe, apteki oraz poczta. Lokale usługowe przewidziane są również na parterze inwestycji. Niewielką odległość od szkół i przedszkoli docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi, natomiast bliskość Campusu Uniwersytetu Jagiellońskiego sprawia, że inwestycja może zainteresować nie tylko nabywców poszukujących mieszkania dla siebie, ale i inwestorów planujących zakup lokalu z myślą o najmie, np. uczącym się nieopodal studentom.

Osoby, które chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu, ucieszą pobliskie tereny zielone oraz miejsca sprzyjające wypoczynkowi, takie jak obiekty sportowe, usytuowane nieopodal inwestycji. Poza tym każde mieszkanie przy Kobierzyńskiej 59 będzie zawierało taras, balkon lub loggię. Dodatkowo na terenie obiektu powstanie dostępny dla wszystkich mieszkańców zielony taras, którego łączna powierzchnia wyniesie ok. 100 mkw. Będzie to miejsce sprzyjające spotkaniom w ramach integracji międzysąsiedzkiej.

Zgodnie z planem inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w III lub IV kw. 2019 r. Aktualnie trwa przedsprzedaż. Ceny mieszczą się w przedziale 6 950-7 650 zł/mkw. 

Źródło: KRN.pl | 2017-12-22

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
CHE162PI47
Sand Hotel ****
Osiedle Klonowe 14

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna